Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Italiaanse lampenvoet, H 115 cm.
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse drie-lichts messing lampenvoet met marmer. Neo renaissance. Met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Engelse pubklok Ø 38 cm.
Resultaat: 40 EUR

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Halve maantafel
Resultaat: 40 EUR

Halve maantafel van palissanderhout. Met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 85 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Spelende kinderen
Resultaat: 40 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Spelende, 'bokspringende' kinderen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 40 EUR

Bronzen halfnaakte dame op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; H 40 cm. In goede staat.

Lot glas, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; Bohemen kristal, divers geëtst, floraal/figuren decor. Afmeting:15 - 24 cm. In goede staat.

4x Glazen designvogel
Resultaat: 40 EUR

Vier glazen vogels. Murano? + Villeroy & Boch. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (4x)
Resultaat: 40 EUR

Majolica piedestal, H 52 cm.
Resultaat: 40 EUR

Lot divers antiek Chinees porselein (6x)
Resultaat: 40 EUR

Set Japanse kutani vazen, H 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Japanse imari porseleinen kutani vazen. 19e Eeuw. Floraal/gevogelte/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

Boeddha (speksteen), H 25,5 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees spekstenen boeddha figuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse imari vazen, H 38 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Eén vaas goed. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

5x Plated kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude/antieke plated kaarskandelaren. Divers. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Zilveren peper- en zoutstrooier
Resultaat: 35 EUR

Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, op een ronde voet met een bolle buil en een strooidop met een ronde knop. Voorzien van glazen binnenkant. 14 cm. In goede staat.

4 Delen zilverwerk
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen beeld, Adelaar met haan
Resultaat: 35 EUR

Antiek porseleinen figuur. Adelaar met haan. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Eén veer gelijmd. Afmeting: 23 x 29 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen zilverwerk
Resultaat: 30 EUR

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden en horloges
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden en horloges, met lapis lazuli, granaat en koraal. En 2 Seiko dameshorloges.

Onduidelijk, Paardenkar met boomstammen in bos
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Paardenkar met boomstammen in bos. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 62 x B 74 cm. In matige staat.

Paraplu-standaard, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren paraplu-standaard. Circa 1900. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Vaas met brons, H 41,5 cm.
Resultaat: 30 EUR

Grote porseleinen vaas met bronzen montuur en floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.