Italiaanse drie-lichts messing lampenvoet met marmer. Neo renaissance. Met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Halve maantafel van palissanderhout. Met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 85 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Spelende, 'bokspringende' kinderen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen halfnaakte dame op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; H 40 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; Bohemen kristal, divers geëtst, floraal/figuren decor. Afmeting:15 - 24 cm. In goede staat.
Vier glazen vogels. Murano? + Villeroy & Boch. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse imari porseleinen kutani vazen. 19e Eeuw. Floraal/gevogelte/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen boeddha figuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Eén vaas goed. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke plated kaarskandelaren. Divers. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, op een ronde voet met een bolle buil en een strooidop met een ronde knop. Voorzien van glazen binnenkant. 14 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen figuur. Adelaar met haan. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Eén veer gelijmd. Afmeting: 23 x 29 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot sieraden en horloges, met lapis lazuli, granaat en koraal. En 2 Seiko dameshorloges.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Paardenkar met boomstammen in bos. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 62 x B 74 cm. In matige staat.
Antieke gietijzeren paraplu-standaard. Circa 1900. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote porseleinen vaas met bronzen montuur en floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.