Gietijzeren clown. Oleg Popov. 1930 - 2016. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Elli Male Volti design eenden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke gepolychromeerde terracotta bustes. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke figuren van brons + metaal. Divers. Onder andere; danseres Weens brons, monogram 2x R in (spiegelbeeld) Austria. Plus divers anderen ongesigneerd. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staa...
Vier oude/antieke houtgesneden beelden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Spelende, 'bokspringende' kinderen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen halfnaakte dame op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; H 40 cm. In goede staat.