Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Sculptuur, Clown Oleg Popov
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren clown. Oleg Popov. 1930 - 2016. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Drie design eenden Elli Male Volti
Resultaat: 50 EUR

Drie Italiaanse Elli Male Volti design eenden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Twee antiek bustes, H 36 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke gepolychromeerde terracotta bustes. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Lot bronzen/metalen figuren
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude/antieke figuren van brons + metaal. Divers. Onder andere; danseres Weens brons, monogram 2x R in (spiegelbeeld) Austria. Plus divers anderen ongesigneerd. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staa...

Lot houten beelden (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier oude/antieke houtgesneden beelden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Spelende kinderen
Resultaat: 40 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Spelende, 'bokspringende' kinderen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 40 EUR

Bronzen halfnaakte dame op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; H 40 cm. In goede staat.