Twee mahoniehouten piedestals in koloniale stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 - 102 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1860. Louis Philippe. Gebruikssporen. Afmeting: 77 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Antiek glas-in-lood haardscherm met verlichting. Circa 1900. Afmeting: 95 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad. Circa 1900. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tafel met drie-spant poot. Circa 1850. Afmeting: H 75 x Ø 82 cm. In goede staat.
Italiaans damessecretaire van notenhout. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 x 40 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde historisme piedestal in zuilvorm. Circa 1890. Afmeting: 101 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bureaustoel met velours bekleding. Circa 1900. Afmeting: 61 x 81 x 82 cm. In goede staat.
Antiek hoekkastje van eikenhout met etage. Circa 1870. Frankrijk. Afmeting: 74 x 28 x 30 cm. In goede staat.
Engelse ovale bijzettafel van mahoniehout, met gecontourneerd blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 78 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten jugendstil garderobe met tegel + spiegel. Circa 1900. Afmeting: 200 x 72 x 28 cm. In goede staat.
Engelse hang-hoekkast van eikenhout. Eén-deurs. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 40 x 63 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten halve maantafel. Shaw of London. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 77 x 38 cm. In goede staat.
Zware eikenhout gestoken piedestal met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 83 x Ø 38 cm. In goede staat.
Hollands theekastje met facet geslepen glas en queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 78 x 63 x 41 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hocker met armleuningen. Circa 1900. Afmeting: 62 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe tafel met 4-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 87 x 62 cm. In goede staat.
Halve maantafel van palissanderhout. Met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 85 x 35 cm. In goede staat.