19e Eeuwse notenhouten gestoken vlinderbank met velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 110 x 164 x 73 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden Schwarzwalder lectuurhouder met ranken. Circa 1900. Afmeting: 57 x 45 x 97 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur met gebogen front en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 215 x 96 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 68 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten gründerzeit dames schrijfbureau met opzet en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1890. Lichte fineerschades. Afmeting: 160 x 100 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten kuifvitrinekast. Willem III. Circa 1870. Stukje lijst los bij. Afmeting: 209 x 115 x 43 cm. In goede staat.
Prachtige set van acht mahoniehouten jugendstil stoelen met florale velours stoffering. Twee stoelen behoeven kleine restauratie. Circa 1900. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Zware, wit geschilderde gietijzeren 2-zits tuinbank in antieke stijl. Afmeting: 90 x 110 x 47 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten schrijfbureau met opzet. Met uitschuifbaar schrijfblad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 155 x 120 x 50 cm. In goede gerestaureerde staat.
Antieke teakhouten koloniale kist op wielen + messing beslag. Circa 1880. Eén scharnier vervangen. Origineel slot. Afmeting: 74 x 86 x 44 cm. In goede staat.
Engelse Victoriaanse coulissentafel van mahoniehout, met dikke poten op wielen. met een extra tussenblad. 19e Eeuw. Afmeting: 76 x 132 x 124 cm. In goede staat.
Zes Engelse Victoriaanse stoelen van mahoniehout. 19e Eeuw. Voorzien van creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 88 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke neo renaissance spiegel van eikenhout met snijwerk. Circa 1880. Historisme. Afmeting: H 221 x 130 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire trumeau met zwart marmeren blad, lade, halve zuilen en messing capitellen. Afmeting: 90 x 95 x 38 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken armleunstoel met wapen decor + kylins. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten louis seize Sonnenschrank met ruitpanelen en halve zwarte zuilen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 200 x 175 x 65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse gerestaureerde Noord Duitse mahoniehouten twee-deurs kast met diverse lades. Afmeting: 128 x 81 x 37 cm. In zeer goede staat.
Design eethoek van Arco met vier verschillende kleuren stoelen + zware stalen tafel met uitschuifbaar verlengde glazen bladen. Afmeting: 86 x 52 x 41 cm./ 76 x 100 x 160 cm. In zeer goede staat.
Franse niervormige ladenkast met marmeren blad, band-intarsia, etage en messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 217 x 160 x 44 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Henry Deux dessertkast met volle zuilen, snijwerk en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 77 x 96 x 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Frans dressoir met messing beslag. Houtgepind. Afmeting: 104 x 188 x 45 cm. In goede staat.