Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Noten vlinderbank, 1870
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse notenhouten gestoken vlinderbank met velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 110 x 164 x 73 cm. In goede staat.

Schwarzwalder lectuurhouder, 1900
Resultaat: 275 EUR

Antieke houtgesneden Schwarzwalder lectuurhouder met ranken. Circa 1900. Afmeting: 57 x 45 x 97 cm. In goede staat.

Antieke spiegelbonheur, 1860
Resultaat: 250 EUR

Mooie gave antieke Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur met gebogen front en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 215 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse eikenhouten kist
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 68 cm. In goede staat.

Dames bureau (noten)
Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits notenhouten gründerzeit dames schrijfbureau met opzet en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1890. Lichte fineerschades. Afmeting: 160 x 100 x 64 cm. In goede staat.

Mahonie kuifvitrine, 1870
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten kuifvitrinekast. Willem III. Circa 1870. Stukje lijst los bij. Afmeting: 209 x 115 x 43 cm. In goede staat.

Lot jugendstil stoelen, 1900
Resultaat: 250 EUR

Prachtige set van acht mahoniehouten jugendstil stoelen met florale velours stoffering. Twee stoelen behoeven kleine restauratie. Circa 1900. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuinbank
Resultaat: 250 EUR

Zware, wit geschilderde gietijzeren 2-zits tuinbank in antieke stijl. Afmeting: 90 x 110 x 47 cm. In goede staat.

Eiken bureau, 1900
Resultaat: 250 EUR

Duits eikenhouten schrijfbureau met opzet. Met uitschuifbaar schrijfblad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 155 x 120 x 50 cm. In goede gerestaureerde staat.

Indonesische kist op wielen
Resultaat: 250 EUR

Antieke teakhouten koloniale kist op wielen + messing beslag. Circa 1880. Eén scharnier vervangen. Origineel slot. Afmeting: 74 x 86 x 44 cm. In goede staat.

Engelse Victoriaanse tafel
Resultaat: 250 EUR

Engelse Victoriaanse coulissentafel van mahoniehout, met dikke poten op wielen. met een extra tussenblad. 19e Eeuw. Afmeting: 76 x 132 x 124 cm. In goede staat.

Zes Engelse Victoriaanse stoelen
Resultaat: 250 EUR

Zes Engelse Victoriaanse stoelen van mahoniehout. 19e Eeuw. Voorzien van creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 88 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Antieke neo renaissance spiegel
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke neo renaissance spiegel van eikenhout met snijwerk. Circa 1880. Historisme. Afmeting: H 221 x 130 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire trumeau met zwart marmeren blad, lade, halve zuilen en messing capitellen. Afmeting: 90 x 95 x 38 cm. In goede staat.

Chinese armleunstoel
Resultaat: 250 EUR

Chinese hardhouten gestoken armleunstoel met wapen decor + kylins. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinvitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Antiek eiken 'Sonnenschrank'
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse eikenhouten louis seize Sonnenschrank met ruitpanelen en halve zwarte zuilen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 200 x 175 x 65 cm. In zeer goede staat.

Mahoniehouten 2-deurs kast
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse gerestaureerde Noord Duitse mahoniehouten twee-deurs kast met diverse lades. Afmeting: 128 x 81 x 37 cm. In zeer goede staat.

Design eethoek van Arco
Resultaat: 225 EUR

Design eethoek van Arco met vier verschillende kleuren stoelen + zware stalen tafel met uitschuifbaar verlengde glazen bladen. Afmeting: 86 x 52 x 41 cm./ 76 x 100 x 160 cm. In zeer goede staat.

Franse niervormige ladenkast
Resultaat: 225 EUR

Franse niervormige ladenkast met marmeren blad, band-intarsia, etage en messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 34 cm. In goede staat.

Porseleinkast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 217 x 160 x 44 cm. In goede staat.

Franse dessertkast (eiken)
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deux dessertkast met volle zuilen, snijwerk en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In zeer goede staat.

Noten wandtafel, 1870
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten Willem III wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 77 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Frans dressoir
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Frans dressoir met messing beslag. Houtgepind. Afmeting: 104 x 188 x 45 cm. In goede staat.