56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Onduid. gesig., Schapen studie
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Schapen in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 61 cm. In goede staat.

Jean Baptiste Madou, Heer met wandelstok
Startprijs 500 EUR

Jean Baptiste Madou. 1796 - 1877. Verso documentatie origineel + lakstempel uit 1863. Met originele lijst. Heer met wandelstok. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24,5 x B 19 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Neo gotisch
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws aquarel. Neo gotische Franse School. Verso annotatie 1892. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 52 x B 21 cm. In goede staat.

A. Temming, Wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Albert Temming. 1942 -. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Andreas Speyer, Boerderij aan waterkant met figuur in roeiboot
Startprijs 150 EUR

Andreas Speyer. Duitse School. Circa 1980. Boerderij aan waterkant met figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Pol Dom, Vrouwenportret
Resultaat: 325 EUR

Betsy Dom, Vaas met bloemen
Resultaat: 180 EUR

Betsy Dom. (Betsy van Gelder) 1885 - 1936. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 53 cm. In goede staat.

Pol Dom, Vrouwelijk naakt
Startprijs 600 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 63 cm. In goede staat.

Gerard Nijland, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 140 EUR

Gerard Nijland. 1931 - Strandgezicht Katwijk met bomschuiten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Aquarel Jozef Israel
Startprijs 1.250 EUR

Aquarel Josef Israels, 1824-1934, was op expositie Groninger museum 1961, Parkpaviljoen met figuren. Aquarel op papier. 12x23cm. In goede staat

P. Brouwer, Vissersboten op volle zee
Resultaat: 190 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Mauro Pani, Ruïne op eiland
Startprijs 80 EUR

Mauro Pani. Italië, 2021. Ruïne op eiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Corneille, Naakte dame met kat en duif
Resultaat: 180 EUR

Guillaume van Beverloo Corneille, '82. 1922 - 2010. Naakte dame met kat en duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 27 cm. In goede staat.

Richard Robjent, Plasgezicht met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Richard Robjent. 1937 - . Plasgezicht met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.

Monogram M.W., Twee gezichten in mozaïek
Resultaat: 375 EUR

Hoedt, Heidegezicht met schapen en herder
Startprijs 300 EUR

Hoedt. Hollandse School. 19e Eeuw. Heidegezicht met schapen en herder. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

J. van Rossum, Elegante dame leest lectuur
Resultaat: 750 EUR

Onduid. gesig., Slingeraap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Slingeraap hangend boven water. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 36 cm. In goede staat.

H. Linderman, Dinkel - Lutterzand
Startprijs 120 EUR

E.W. Gill?, Jachtstilleven
Startprijs 350 EUR

E.W. Gill? 20e Eeuw. Jachtstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.

Eduard Jacobs, Drie meisjes in klederdracht
Resultaat: 400 EUR

J.F. Millet, L. Angelus
Startprijs 1.000 EUR

Jean Francois Millet. 1814 - 1875. Gesigneerd in plaat. Titel: L. Angelus. Ets op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.

C. Roorda, Zangvogel op boomstam
Resultaat: 70 EUR

Cees Roorda. 1942, Krommenie. Zangvogel op boomstam. Gouache op papier. Afmeting: H 21 x B 22 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Aarbeien op tinnen bord
Startprijs 90 EUR