56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Zeldzaam Meissen servies
Resultaat: 1.900 EUR

Twee grote Delftse wandplaquettes
Startprijs 900 EUR

Zeldzame tabaksdoos met zilveren montuur
Startprijs 1.300 EUR

2x 18e Eeuwse Meissen figuren
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse Meissen figuren. Onder andere; Marcolini. 1x Man met blaasinstrument. 1x Vrouw met muziekstuk, schilder W. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In goede staat.

Majolica jardiniere
Resultaat: 200 EUR

Oud polychrome Majolica neo-renaissance Historisme jardiniére met kariatyden en ramskoppen. Genummerd en een onduidelijk bodemmerk. 30x35x24cm. In goede staat

6-Pas tegeltableau, 1890
Resultaat: 550 EUR

Antiek Hollands 6-pas Rozenburg tegeltableau met een voorstelling van de Hollandse schilder Klinkenberg van Amsterdam. Circa 1890. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Duitse Meissen theepot Ø 10,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen theepot met floraal decor. Circa 1900. Tuit beschadigd + één minimale chip. Aanzet handgreep haarscheuren. Afmeting: 13 x 19 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Serie 18e eeuwse apothekerspotten (13x)
Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzame grote serie van dertien stuks 18e eeuwse Delftse mangaankleurige apothekerspotten. Vijf randschades. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Rozenburg vazen, H 30 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee antieke polychrome platelen jugendstil Rozenburg Den Haag vazen. Nr.: 384. Circa 1900. Eén vaas heeft twee onderhoeken licht beschadigd. Andere vaas goed. Afmeting: H 30 cm.

12-Pas tegeltableau
Startprijs 40 EUR

Duits Meissen porselein
Resultaat: 375 EUR

Zes delen Duits Meissen porselein met zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, twee cake-borden en drie ontbijtborden. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 34,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie wanli decor. Gemerkt P. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas, H 54 cm.
Startprijs 700 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt met O. Octagonaal. Gaatje in bodem. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse tabakspotten
Resultaat: 1.000 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence tabakspotten. 1x St. Omer, de drie klokken. 1x Pom. Pa. Doer (v. Duyn). 1x Bergamot (drie klokken?) Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

Porseleinen figurengroep
Startprijs 225 EUR

Porseleinen figurengroep. Volkstedt-Rudolstad Muller en Co. Griekse vrouw en man met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Tabakspot
Resultaat: 300 EUR

Antieke polychrome hollandse Makkumer Fayence tabakspot. in de vorm van een Makkumerhuis. 17x17x12cm. In goede staat.

Meissen presenteertablet
Resultaat: 1.600 EUR

Meissen schenkkan, H 14 cm.
Resultaat: 150 EUR

Duitse Meissen porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. 1e Wahl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot, H 12 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Ex Cascaril. Randglazuurschade. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Delftse roompot
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delftse fayence roompot met oren en chinoiserie decor. Afmeting: 15,5 x 23 x 25 cm. In goede staat.

Engels serviesgoed met dienblad
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Engels stoneware/creamware serviesgoed op houtgestoken mahoniehouten dienblad. Tuit theekan beschadigd. Afmeting: 5 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee apothekerspotten, H 21 cm.
Startprijs 700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse polychrome fayence apothekerspotten. Italië? 1x Ex Lupuli, gelijmd. 1x V. Merc. 3Ti, enkele haarlijnen. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse apothekerspot, H 25,3 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse apothekerspotten met figuur in landschap decor. Albarello. Onderrand chips. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot /houten voet
Resultaat: 850 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse polychrome fayence apothekerspotten met houten sokkel. Floraal decor. Enkele chips rand. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.