56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Chinese dekselterrine
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselterrine met floraal/dierenkoppen decor. Afmeting: 21 x 21 x 33 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 16 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari klapmutskom met floraal/goud decor. Chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met pioenroos/granaatappel decor. Afmeting: H 26,3 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19 cm.
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met gelukstekens/figuren + reliëf decor. Haarlijnen + randschade. Afmeting: H 7 x Ø 19 cm. In redelijke staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Resultaat: 1.500 EUR

Japanse Imari schenkkan, H 23 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen schenkkan met landschap/goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/feniks decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 250 EUR

17e Eeuwse Chinese kraak porseleinen wanli klapmuts kom. Figuur in landschap decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: H 5 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9,6 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel 28,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 1.400 EUR

Negen Chinees porseleinen kop + schotels met tuin/hekwerk decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinese kommen
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Queng lung met floraal/tuin decor, goed. 1x Kang xi met gelukstekens + bodemmerk, gelijmd. Afmeting: Ø 19,5 - 20,3 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese schotel Ø 11,3 cm.
Resultaat: 700 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren en paard in landschap decor. Eén schotel haarlijn. Vijf schotels goed. Afmeting: Ø 11, 3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 1.800 EUR

Vijf 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kop haarlijn. Eén kop chip. Drie kopjes goed. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 8 - 13 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen celadon vazen met latere zilveren monturen. Afmeting: H 8 - 13 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21,5 -24,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Octagonaal familie rose floraal yonghzeng. 1x Kang xi, floraal + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kang xi borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese 'Sweet meat' set
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzaam negen-delige antieke Chinees porseleinen cheng lung 'sweet meat' set met diverse kleuren en voorstellingen + teksten. Eén schaal haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: 11 - 15 cm.

Imari kraankan op zilveren voet
Startprijs 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e eeuwse Japanse imari porseleinen kraantjeskan met zilveren monturen met oude restauratie. zilver is gemerkt jaarletter O uit 1873.. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese schotel Ø 21,2 cm.
Resultaat: 500 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotel met krab, baars en steur decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale randschilfer. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

Lot porselein (2x)
Startprijs 200 EUR

Twee delen Japans/Chinees porselein. Floraal/goud decor. 1x Dekselpot Imari, 18e eeuw, één chip binnenrand. 1x Rijstkom met deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 121 cm.
Startprijs 3.500 EUR

Zéér grote Chinees porseleinen familie rose vaas met salamander/fruit/floraal/tekst en heilige met draak decor. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met bloemen/vlinder decor. Chips onderrand. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.