56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Antiek zwaard, L 97,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Oosters kanon Lantanka, 1800
Resultaat: 600 EUR

Oosters bronzen boardkanon. Lantanka met bewerking. Circa 1800. Borneo/Indonesië. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Duits vuursteen jachtgeweer, L 144 cm.
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Duits vuursteen voorlader jachtgeweer met benen sierstukken + gravering. Afmeting: L 144 cm. In goede complete staat.

Pistool, L 38 cm.
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws pistool met mahoniehouten kolf. Penvuur, enkelschots, achterlader, octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 38 cm. In zeer goede staat.

Set zeldzame pistolen met bajonet
Startprijs 1.000 EUR

Marokkaans vuursteengeweer, L 163 cm.
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Marokkaans vuursteen geweer met rijke bewerking + been. In goede complete staat. Afmeting: L 163 cm.

Dubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Startprijs 750 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops Frans jachtgeweer met damast loop + rococo graveringen. Gesigneerd Damas Turc. Mechanisme goed. Originele patina. Afmeting: L 123 cm. In zeer goede staat.

Pistool
Startprijs 700 EUR

Antiek pistool met damast octagonale loop en graveringen. Circa 1800. Uit Parijs. E.P. Baucheron. Met originele patina. In zeer goede originele staat. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Colt revolver
Resultaat: 700 EUR

Amerikaanse Colt. Gemerkt B.C. Cat 1544. Leeftijd? Incompleet. opengemaakt leermodel. Afmeting: L 34 cm. In redelijke staat.

Jachtgeweer , L 110 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader jachtgeweer. Met gravering. Gesigneerd H. Nock. Originele patina. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

Jachtgeweer, L 120 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. U.S.A. Henry Tomes & Co. New York. Afmeting: L 120 cm. In goede ongereinigde staat.

Antieke hoofdbedekking, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke hoofdbedekking uit Birma. Velours met gouddraad stiksel + messing. Afmeting: 24 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Dajak blaaspijp + koker met pijlen
Resultaat: 160 EUR

Lange ijzerhouten Dajak blaaspijp met koker en pijlen. Borneo. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 199 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische speer
Resultaat: 200 EUR

Twee vroeg Indonesische speren. 18e - 19e Eeuw. Hardhout + ijzer + laag gehalte zilver. Afmeting: L 159 - 165 cm. In goede staat.

Antiek pistool, L 36 cm.
Startprijs 525 EUR

Vroeg 19e eeuws percussie pistool met gravering + octagonale loop. Haan blijft niet hangen. Originele patina. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

18e Eeuws pistool + beugel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws pistool met beugel + gravering op loop. Met merkteken. Naden in kolf + hout beschadigd. Mechanisme o.k. Originele patina. Afmeting: L 26 cm.

Groot decoratief zwaard, L 126 cm.
Startprijs 60 EUR

Groot decoratief zwaard. IJzer met messing. Eenhoorn voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 126 cm. In goede staat.

Turkse karabijn, L 124 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antieke Turkse karabijn + bajonet. Ankara 1935 ASFA . Niet functioneel. Afmeting: L 124 cm. In goede staat.

Lot Duitse documenten uit de WO I + WO II
Startprijs 100 EUR

Decoratief pistool, L 46 cm.
Startprijs 100 EUR

Decoratief pistool naar antiek voorbeeld. Vuursteen mechanisme. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.

Voorlader, L 137 cm.
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Sporen van inactief wormbeval. Originele patina. Mechanisme werkt. Afmeting: L 137 cm. In redelijke staat.

Lot dolken/jachtmessen
Resultaat: 200 EUR

Groot lot diverse dolken + jachtmessen. Diverse merken. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen, L 10 - 30 cm.
Resultaat: 225 EUR

Groot lot oude/antieke jachtmessen et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 10 - 30 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Startprijs 130 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Midden 19e eeuw. Mechanisme is goed. Oude breuk in kolf. Afmeting: L 116 cm. In redelijke staat.