Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kaarskandelaren. Floraal/goud decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine. Floraal/perzik/goud decor. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor van melk + bloed. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung scheerbekken met floraal decor. Afmeting: 6,5 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen miniatuur kaststel met floraal/vlinder decor. Twee deksels chips, één vaas chip. Restauraties. Afmeting: H 8,5 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen mei ping vaas met geisha's, zotjes in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Mooie blanc de chine Chinees porseleinen drakenvaas met reliëf + bodemmerk. Afmeting: H 13,8 x Ø 12,2 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen tazza op drie poten met craquele glazuur en geritste gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met tevens verso draken decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 25,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung diepe vleesschaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 4,5 x 32 x 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschalen met tuin decor. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Divers. Familie rose, queng lung et cetera. Gelijmd, restauraties. Afmeting: Ø 19 - 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose schotel met pioenrozen decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese/Japanse familie rose porseleinen schotel met floraal/pioenroos decor. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met houten deksel en met lange lijs in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose schotel met figuren/goud/floraal decor. Dikwandig. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 34,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen schotels met vogels in tuin decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 8,5 cm. x Ø 26 cm. In matige staat.