56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.)
Resultaat: 375 EUR

Lot van 80 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke 'witjes'wandtegels (89 st.)
Resultaat: 425 EUR

Lot van 89 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot herder/cirkel tegels (51 st.)
Resultaat: 425 EUR

Lot van 51 stuks Hollandse mangaan cirkel/herder tegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels/landschap in cirkel (96 st.)
Startprijs 900 EUR

Lot van 96 stuks Hollandse wandtegels met waterschap in cirkel decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollandse mangaan wandtegels (104 st.)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot van 104 stuks Hollandse mangaan wandtegels met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot schildpad tegels (58 st.)
Resultaat: 375 EUR

Lot van 58 stuks Hollandse schildpad tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (12 st.)
Resultaat: 350 EUR

Twaalf antieke Hollandse tegels met tulp decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (8 st.)
Resultaat: 70 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels met zwanen/boten decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (16 st.)
Resultaat: 225 EUR

16 Stuks antieke Hollandse bijbelse tegels. Divers. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek 4-pas tegeltableau
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands 4-pas tegeltableau met jachthond. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Lot tegels (24 st.)
Resultaat: 130 EUR

24 Stuks Makkumer polychrom Tichelaar tegels met diverse decors. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (12 st.)
Resultaat: 90 EUR

Twaalf antieke Hollandse bijbelse tegels. Circa 1800. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Lot antieke tegels (18 st.)
Resultaat: 140 EUR

Lot met 18 stuks antieke Hollandse polychrome tegels met granaatappel + tulp decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot interessante wandtegels (14x)
Resultaat: 120 EUR

Veertien wandtegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Interessant lot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Tegeltableau
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's met boer, boerin, paard en koe. Enkele chip. Originele lijst. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse tegels (6x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van zes 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Makkumer wandplaquette, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse Makkumer fayence wandplaquette met ijspret voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.

Makkumer wandplaquette
Startprijs 300 EUR

Grote Hollandse Makkumer fayence wandplaquette. Gemerkt Tichelaar. Molen in landschap decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Zes antieke tegels
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke Hollandse fayence tegels met zeilschepen decor. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuwse tegels (8x)
Resultaat: 100 EUR

Acht stuks 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met dieren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas tegeltableau, 40 x 52 cm.
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws 12-pas tegeltableau met polychromie. Met afbeelding van Noord Hollands paardenspan met twee figuren. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Stel Delftse dekselpotten, H 51 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee prachtige octagonale Delftse fayence dekselpotten met chinoiserie decor + Hollandse leeuw. Gemerkt APK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot, H 66 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote antieke Delftse fayence polychrome dekselpot met chinoiserie decor. Floraal/vogels/kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse wandplaquette
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Onduidelijk gemerkt. Randschade onder. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.