Lot van 80 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 89 stuks antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 51 stuks Hollandse mangaan cirkel/herder tegels. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 96 stuks Hollandse wandtegels met waterschap in cirkel decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 104 stuks Hollandse mangaan wandtegels met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 58 stuks Hollandse schildpad tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Hollandse tegels met tulp decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels met zwanen/boten decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
16 Stuks antieke Hollandse bijbelse tegels. Divers. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands 4-pas tegeltableau met jachthond. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
24 Stuks Makkumer polychrom Tichelaar tegels met diverse decors. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Hollandse bijbelse tegels. Circa 1800. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Lot met 18 stuks antieke Hollandse polychrome tegels met granaatappel + tulp decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien wandtegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Interessant lot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's met boer, boerin, paard en koe. Enkele chip. Originele lijst. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Lot van zes 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Makkumer fayence wandplaquette met ijspret voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer fayence wandplaquette. Gemerkt Tichelaar. Molen in landschap decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse fayence tegels met zeilschepen decor. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met dieren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws 12-pas tegeltableau met polychromie. Met afbeelding van Noord Hollands paardenspan met twee figuren. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Twee prachtige octagonale Delftse fayence dekselpotten met chinoiserie decor + Hollandse leeuw. Gemerkt APK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse fayence polychrome dekselpot met chinoiserie decor. Floraal/vogels/kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Onduidelijk gemerkt. Randschade onder. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.