Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur 5108
Bronzen figuur
Startprijs 150 EUR
Venetiaans carnaval figuur 5026
Venetiaans carnaval figuur
Startprijs 160 EUR
Bronzen buste 5023
Bronzen buste
Startprijs 200 EUR
15 Bronzen figuren van Antoinette Ruiter 5064
15 Bronzen figuren van Antoinette Ruiter
Startprijs 200 EUR
Antieke Venus van Milo 5099
Antieke Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Boeren jongen met handen in zak 5088
Bronzen beeld, Boeren jongen met handen in zak
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame 5007
Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 275 EUR
Antiek snijwerk, 1930 5105
Antiek snijwerk, 1930
Startprijs 300 EUR
Antiek bronzen figuur, 1930 5054
Antiek bronzen figuur, 1930
Startprijs 350 EUR
18e Eeuws Italiaans Heilig figuur 5065
18e Eeuws Italiaans Heilig figuur
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld 5097
Bronzen beeld
Startprijs 375 EUR
Antiek Weens bronzen figuur, 1900 5004
Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Startprijs 425 EUR
Bronzen teckel 5085
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Zandstenen beeldhouwwerk 5005
Zandstenen beeldhouwwerk
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp 5081
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
Startprijs 500 EUR
Bronzen soldaat, Emile Duhousset 5039
Bronzen soldaat, Emile Duhousset
Startprijs 550 EUR
Bronzen figuur met ivoor 5066
Bronzen figuur met ivoor
Startprijs 590 EUR
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920 5080
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
Startprijs 600 EUR
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus 5034
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
Startprijs 650 EUR
Bronzen figuur door Charles Cumberworth 5006
Bronzen figuur door Charles Cumberworth
Startprijs 750 EUR
Bronzen figuur met ivoren, 1910 5042
Bronzen figuur met ivoren, 1910
Startprijs 750 EUR
Bronzen buste (Messerschmidt) 5012
Bronzen buste (Messerschmidt)
Startprijs 1.250 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame met Amor 5018
Bronzen figuur, Naakte dame met Amor
Startprijs 1.350 EUR
Bronzen beeld, Japanse kinderen 5011
Bronzen beeld, Japanse kinderen
Startprijs 1.600 EUR