48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

Chinese wierookbrander 7383
Chinese wierookbrander
Startprijs 40 EUR
Chinese Imari schaal Ø 23 cm. 7414
Chinese Imari schaal Ø 23 cm.
Startprijs 40 EUR
8 Chinees porseleinen kopjes 7511
8 Chinees porseleinen kopjes
Startprijs 40 EUR
Chinese Kanton kom Ø 23 cm. 7609
Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Startprijs 40 EUR
4 Japanse soja-flessen 7659
4 Japanse soja-flessen
Startprijs 40 EUR
2x Oude Chinese spiegels 7764
2x Oude Chinese spiegels
Startprijs 40 EUR
2x Chinees porselein 7765
2x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
3x Oude Chinese rolschilderijen 7772
3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 40 EUR
Chinese vaas 7789
Chinese vaas
Startprijs 40 EUR
Chinees Sung kom Ø 15,5 cm. 7493
Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 50 EUR
5 Antieke Japanse Satsuma vazen 7524
5 Antieke Japanse Satsuma vazen
Startprijs 50 EUR
6 Delen 19e eeuws Japans porselein 7539
6 Delen 19e eeuws Japans porselein
Startprijs 50 EUR
Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm. 7614
Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm.
Startprijs 50 EUR
Chinees aquarel, Twee wijsheren 7620
Chinees aquarel, Twee wijsheren
Startprijs 50 EUR
Twee Chinese miniatuur-vazen H 3,7 cm. 7633
Twee Chinese miniatuur-vazen H 3,7 cm.
Startprijs 50 EUR
Lot Japans porselein (5x) 7791
Lot Japans porselein (5x)
Startprijs 50 EUR
2 Chinese/Japanse wijnbekers 7241
2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startprijs 60 EUR
2 Delen Chinees porselein 7384
2 Delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Chinese vaas H 46 cm. 7466
Chinese vaas H 46 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Roze kom 7495
Chinese Familie Roze kom
Startprijs 60 EUR
2 Antieke Japanse schotels 7541
2 Antieke Japanse schotels
Startprijs 60 EUR
3 Yixing trekpotten 7576
3 Yixing trekpotten
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porselein, divers (5x) 7618
Lot Chinees porselein, divers (5x)
Startprijs 60 EUR
Chinese vissenkom Ø 31 cm. 7643
Chinese vissenkom Ø 31 cm.
Startprijs 60 EUR