Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger rookkleurig kristal 574
Hanger rookkleurig kristal
Startprijs 30 EUR
Zilver vergulde ring met oranje steen 619
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR
Armband met white heart kralen en zilver 765
Armband met white heart kralen en zilver
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met filigrainhanger 834
Zilveren collier met filigrainhanger
Startprijs 30 EUR
Zilveren choker met kunststof 695
Zilveren choker met kunststof
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger met zirconia 741
Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 35 EUR
Lot byoux sieraden 815
Lot byoux sieraden
Startprijs 35 EUR
Double armband 620
Double armband
Startprijs 40 EUR
Choker met parels en double 621
Choker met parels en double
Startprijs 40 EUR
Grof gitten collier 764
Grof gitten collier
Startprijs 40 EUR
Zilveren ring met champagne kleurige zirconia 785
Zilveren ring met champagne kleurige zirconia
Startprijs 40 EUR
Lot colliers 799
Lot colliers
Startprijs 40 EUR
Collier van barnsteen 803
Collier van barnsteen
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren chokers 818
2 Zilveren chokers
Startprijs 40 EUR
Zilveren budha-to-budha ring 521
Zilveren budha-to-budha ring
Startprijs 50 EUR
Armband met barnsteen 720
Armband met barnsteen
Startprijs 50 EUR
Barnsteen ring en hanger 722
Barnsteen ring en hanger
Startprijs 50 EUR
Collier van filigrainbloemen 757
Collier van filigrainbloemen
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren graveerplaatjes (8x) 768
Lot zilveren graveerplaatjes (8x)
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren zodiacs, 4x 769
Lot zilveren zodiacs, 4x
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring met kleurstenen 786
Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR
Zilveren collier met hanger, gele steen 791
Zilveren collier met hanger, gele steen
Startprijs 50 EUR
3 Zilveren hangers met figuren 793
3 Zilveren hangers met figuren
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring met opaal en zirconia's 523
Zilveren ring met opaal en zirconia's
Startprijs 60 EUR