Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hutkoffer 4217
Hutkoffer
Startprijs 35 EUR
Karrenbok 4160
Karrenbok
Startprijs 40 EUR
Wolhouder 4145
Wolhouder
Startprijs 50 EUR
Eiken wandrek 4201
Eiken wandrek
Startprijs 50 EUR
Fauteuil in barok-stijl 4175
Fauteuil in barok-stijl
Startprijs 80 EUR
Mahonie fauteuil 4173
Mahonie fauteuil
Startprijs 100 EUR
Eiken armleunstoel 4181
Eiken armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Eiken wandkast 4192
Eiken wandkast
Startprijs 100 EUR
Hoekkast met glas in lood 4203
Hoekkast met glas in lood
Startprijs 100 EUR
Fauteuil 4207
Fauteuil
Startprijs 100 EUR
Franse etagere tafel 4214
Franse etagere tafel
Startprijs 140 EUR
Kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl 4046
Kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl
Startprijs 150 EUR
Engelse hoekkast 4071
Engelse hoekkast
Startprijs 150 EUR
Wandtafel 4085
Wandtafel
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4095
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 150 EUR
Eiken linnenpers 4106
Eiken linnenpers
Startprijs 150 EUR
Armleunstoel Petit Point 4110
Armleunstoel Petit Point
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse dekenkist 4158
18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 150 EUR
Engelse lectuurhouder, 1920 4161
Engelse lectuurhouder, 1920
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse dekenkist 4168
18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 150 EUR
Eiken barok commode 4169
Eiken barok commode
Startprijs 150 EUR
Mahonie fauteuil (Engels) 4174
Mahonie fauteuil (Engels)
Startprijs 150 EUR
Hollandse buffetkast 4199
Hollandse buffetkast
Startprijs 150 EUR
Biedermeier breistoel 4204
Biedermeier breistoel
Startprijs 150 EUR