Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

van Schalkwijk, Woestijn landschap
Resultaat: 150 EUR

Van Schalkwijk. 20e Eeuw. Woestijn landschap met bergketen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Brügte?, Landschap in bloei
Startprijs 100 EUR

Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.

Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 100 EUR

Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

J. de Jong, Strandgezicht
Resultaat: 140 EUR

J. de Jong. Eerste helft 20e eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede staat.

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Resultaat: 50 EUR

J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Abstract
Startprijs 200 EUR

Gerriet Postma, '99. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Mondriaan
Startprijs 250 EUR

Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, kruiken, bloemen etc.
Resultaat: 250 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . 21e Eeuw. Stilleven met fruit, kruiken, bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR

Jean Leon. Franse School. 21e Eeuw. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Bloem + fruit stilleven
Resultaat: 120 EUR

Twee ongesigneerde werken. 21e Eeuw. 1x Bloem stilleven. 1x Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam
Resultaat: 50 EUR

Steendruk Graadt van Roggen. 1867 - 1959. Gezicht op Amsterdam Schreiertoren. Naar Jacob Maris. Steendruk op papier. Afmeting: H 40 x B 73 CM. In goede staat.

Antiek achter-glas schilderij
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws achter-glas schilderij met mahonie lijst. Circa 1840. Met voorstelling van 'schaatsende' heren. Olieverf op glas. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.

Charles van Eijck, Damesportret
Startprijs 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

Willem Bos, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 250 EUR

Willem Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vele schepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 74 cm. In goede staat.

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 250 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Startprijs 80 EUR

Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Oosterse voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Jan Luyken. 1649 - 1712. 17e Eeuwse gravure. Oosterse voorstelling met kamelen en figuren. Gravure op papier. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde Jr., Meisjes portret
Startprijs 150 EUR

J. van der Linde Jr. 1887 - 1956. Meisjes portret naar Frans Hals. Aquarel op papier. Afmeting: H 13,1 x B 11,8 cm. In goede staat.

Monogram F.v.H, Bloemenpracht
Resultaat: 200 EUR

Monogram F.v.H. 1958. Hollandse School. Bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

Cor Reisma, Watersnood Nederland
Resultaat: 100 EUR

Cor Reisma. 1902 - 1962. Watersnood Nederland met jongen en geitje. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 45 cm. In goede staat.

H.M. Woudstra, Kermis met figuren
Startprijs 200 EUR

H.M. Woudstra. Hollandse School. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Miro, Abstract
Startprijs 250 EUR

Miro. 20e Eeuw. Abstracte figuratieve compositie. Litho op papier. Afmeting: H 29 x B 89 cm. In goede staat.

Keith Haring, Mannetjes
Resultaat: 425 EUR

Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Bosgezicht bij Delden
Resultaat: 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht bij Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

A. Legrand, Man geeft huisvrouw iets
Startprijs 150 EUR

Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Startprijs 400 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram A.H., Expressionistisch havengezicht
Resultaat: 650 EUR

Monogram A.H. Duitse School. Expressionistisch havengezicht. Verso etiket Kunsthandlung München + nr. 234. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

P. Delfi, Hollands havengezicht
Resultaat: 110 EUR

P. Delfi. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 - 72 cm. In goede staat.

W.J. Rangé, Schelpenvissers
Startprijs 80 EUR

W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met houten brug
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met houten brug en boerderij met molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 56 cm. In goede staat.

2x Patrick, Twee havengezichten
Resultaat: 70 EUR

Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesign., Wintergezicht
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

L.P. Versteeg, Winters dorpgezicht Rothenburg
Resultaat: 100 EUR

Leonard Pieter Versteeg. 1901 - 1992. Winters dorpsgezicht Rothenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

3x Espen Hagen, Indianen portretten
Startprijs 100 EUR

3x Espen Hagen. 1964 - 2008. Lithografieën. Indianen portretten. Genummerd. Lithografie op papier. Afmeting: H 22 x B 22 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Interieur met figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee schilderijen. Ongesigneerd. 20e Eeuw. 18 - 19e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 62 cm. In goede staat.

Armando, Tree
Resultaat: 190 EUR

Armando. 1929 - 2018. Nr. 39/300. Titel: Tree. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65,5 cm. In goede staat.

2x Jovanovic Dragan, Landschappen
Resultaat: 80 EUR

Twee achter-glas schilderijen door Jovanovic Dragan. Landschappen met landarbeiders. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 275 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling
Resultaat: 60 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Religieuze figuren voorstelling. Vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: H 33 x B 33 cm. In redelijke staat.

J. Schipper, Stadsgezicht met koets
Resultaat: 60 EUR

J. Schipper. Circa 1920. Stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

F. Lebret, Landschap met schapen en herderin
Resultaat: 40 EUR

Ets van Frans Lebret. 1820 - 1909. Landschap met schapen en herderin. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard
Resultaat: 70 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boeren vrouw handwerkend bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Potret toreador
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Portret toreador. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 33 cm. In goede staat.

J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap'
Resultaat: 300 EUR

J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 100 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Johan Dijkstra, Noord Hollands landschap
Resultaat: 300 EUR

Ets Johan Dijkstra. Epreuve d'artiste. 1896 - 1978. Noord Hollands landschap. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.