Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
147 Resultaten
Verkocht
Neuchattel pendule
3500
Neuchattel pendule

Resultaat:

600 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3501
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
Drie-delig klokkenstel
3502
Drie-delig klokkenstel
Startprijs 900 EUR
Vuurvergulde Louis Seize pendule
3503
Vuurvergulde Louis Seize pendule
Startprijs 2.000 EUR
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
3504
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 1.000 EUR
Franse pendule met putti, 1890
3505
Franse pendule met putti, 1890
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
3506
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Franse-stijl console klok
3507
Franse-stijl console klok

Resultaat:

650 EUR

Franse precisie regulateur
3508
Franse precisie regulateur
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse Franse lantaarnklok
3509
18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke Duitse tafelklok
3510
Antieke Duitse tafelklok

Resultaat:

400 EUR

Antieke Franse Louis Seize klok
3511
Antieke Franse Louis Seize klok
Startprijs 550 EUR
Franse Tete de Poupée boulle klok
3512
Franse Tete de Poupée boulle klok
Startprijs 4.000 EUR
Engelse staande klok
3513
Engelse staande klok
Startprijs 2.750 EUR
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
3514
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startprijs 525 EUR
Louis Seize boog-pendule, 1800
3515
Louis Seize boog-pendule, 1800
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Empire pendule, 1820
3516
Empire pendule, 1820

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok
3517
Engelse staande klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok
3518
Engelse lantaarnklok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kleine vuurvergulde directoire pendule
3519
Kleine vuurvergulde directoire pendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule, 1820
3520
Franse Empire pendule, 1820

Resultaat:

250 EUR

Franse pendule, 1900
3521
Franse pendule, 1900
Startprijs 850 EUR
Franse Empire pendule, 1820
3522
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Franse Charles Dix pendule
3523
Franse Charles Dix pendule
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Engelse lantaarnklok
3524
Engelse lantaarnklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 1800
3525
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Cloisonne tafelklok
3526
Cloisonne tafelklok

Resultaat:

120 EUR

Vuurvergulde pendule 1820
3527
Vuurvergulde pendule 1820
Startprijs 1.350 EUR
Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
3528
Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Antieke Kienzle wekker met emaille
3529
Antieke Kienzle wekker met emaille

Resultaat:

90 EUR

Jura klokje met messing beslag
3530
Jura klokje met messing beslag
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke klok met messing, 1890
3531
Antieke klok met messing, 1890

Resultaat:

110 EUR

Friese staartklok
3532
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Friese stoelklok
3533
Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Friese staartklok
3534
Friese staartklok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Miniatuur A'dams staand horloge
3535
Miniatuur A'dams staand horloge

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Hermle klok + stolp
3536
Hermle klok + stolp

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1850
3537
Franse pendule, 1850

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mini-lantaarnklok
3538
Mini-lantaarnklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse portaalklok
3539
Antieke Franse portaalklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen klok
3540
Porseleinen klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1890
3541
Antieke Franse pendule, 1890

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Frans klokkenstel, 1890
3542
Antieke Frans klokkenstel, 1890

Resultaat:

225 EUR

Vergulde empire pendule
3543
Vergulde empire pendule
Startprijs 525 EUR
Franse wandklok, 1840
3544
Franse wandklok, 1840
Startprijs 200 EUR
Antiek marmeren klokkenstel
3545
Antiek marmeren klokkenstel
Startprijs 250 EUR
Ruempol Laren nabouw stoelklok
3546
Ruempol Laren nabouw stoelklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Franse empire pendule
3547
Franse empire pendule

Resultaat:

400 EUR