Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
807 Resultaten
Verkocht
Zes Chinese kop + schotels
7000
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.
7001
Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.
7002
Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies
7003
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat:

2.750 EUR

4 Antieke Chinese kop en schotels
7004
4 Antieke Chinese kop en schotels
Startprijs 400 EUR
Zeldzame Chinese Ghendi
7005
Zeldzame Chinese Ghendi
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel
7006
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.
7007
Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Stel Chinese schenkkannen
7008
Stel Chinese schenkkannen
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Zeldzame Chinese schotel Ø 20,2 cm.
7009
Zeldzame Chinese schotel Ø 20,2 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese Fam. Rose vaas
7010
Chinese Fam. Rose vaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
7011
Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.
7012
Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Chinese kopjes + 3 schotels
7013
2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels
7014
6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese kom
7015
17e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

850 EUR

Zeldzame Chinese schenkkan
7016
Zeldzame Chinese schenkkan
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
3 Chinese Familie Rose borden
7017
3 Chinese Familie Rose borden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas
7018
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3 Capucijner kop/schotels
7019
3 Capucijner kop/schotels

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
6 Chinese Kang Xi schotels
7020
6 Chinese Kang Xi schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 Chinese Imari kop/schotels
7021
3 Chinese Imari kop/schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
---
7022
---

Resultaat:

400 EUR

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
7023
Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot
7024
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot

Resultaat:

1.000 EUR

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
7025
2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,6 cm.
7026
2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,6 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Capucijn kop/schotels
7027
4x 18e Eeuwse Capucijn kop/schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 21,6 x 21,8 cm.
7028
Chinees Familie Rose bord 21,6 x 21,8 cm.

Resultaat:

325 EUR

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
7029
6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
Startprijs 400 EUR
2 Chinese borden Ø 23 cm.
7030
2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 350 EUR
Zeer grote Chinese gemberpot
7031
Zeer grote Chinese gemberpot
Startprijs 800 EUR
2 Grote Chinese schotels Ø 32 cm.
7032
2 Grote Chinese schotels Ø 32 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Zeldzaam Chinees kinderservies
7033
Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Twee grote Chinese schotels Ø 38 cm.
7034
Twee grote Chinese schotels Ø 38 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose trekpot
7035
Chinese Familie Rose trekpot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23,5 cm.
7036
Chinees bord Ø 23,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi - Familie Verte bord Ø 21,5 cm.
7037
Chinees Kang Xi - Familie Verte bord Ø 21,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord Ø 21,5 cm.
7038
Chinees Kang Xi bord Ø 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Zeldzaam Chinees Generaal Duff bord Ø 23,2 cm.
7039
Zeldzaam Chinees Generaal Duff bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 1.800 EUR
Chinese Familie Rose vaas
7040
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese Familie rose kom Ø 9 cm.
7041
Chinese Familie rose kom Ø 9 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.
7042
Zeldzame Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
5 Chinese kop/schotels
7043
5 Chinese kop/schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte pot Ø 22,5 cm.
7044
Chinese Familie Verte pot Ø 22,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Chinese Quen Lung vleesschaal
7045
Grote Chinese Quen Lung vleesschaal

Resultaat:

1.100 EUR

Chinese vaas
7046
Chinese vaas
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2 Grote Chinese Kang Xi borden Ø 26,8 cm.
7047
2 Grote Chinese Kang Xi borden Ø 26,8 cm.

Resultaat:

350 EUR