Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

F. de Stuers, Driemaster op volle zee
Startprijs 350 EUR

F. de Stuers, 1854. 1830 - 1869. Driemaster op volle zee. Minimale vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In redelijke staat.

Ludwig Klerkmann, Boerin met vee op zandpad
Startprijs 400 EUR

Ludwig Klerkmann, Bremen. Duitse School. Circa 1900. Boerin met vee op zandpad. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.

Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp
Resultaat: 60 EUR

Jan van Wissen. Hollandse School. Landschap Veluwe met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Bemoedigende engel bij figuur
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriend. Bemoedigende engel bij figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Fedde de Jong, Abstracte compositie
Startprijs 280 EUR

Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.

Cyriacus Bleys, Vaas met bloemen
Startprijs 170 EUR

Cyriacus Bleys. 1877 - 1964. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.

A. Dukema, Wintergezicht
Resultaat: 225 EUR

A. Dukema. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C. Voorwinde, Pluimvee bij emmer
Startprijs 150 EUR

C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Resultaat: 300 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poezen met hond aan het spelen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Adri Verveen, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 90 EUR

Adri Verveen. 1912 - 1988. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw
Startprijs 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Resultaat: 275 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Gezicht op Aamsveen
Resultaat: 150 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Gezicht op Aamsveen met schaapherder en kudde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e Eeuwse twee-master op zee
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.

Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is
Resultaat: 60 EUR

Ruisman. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W. Paerels, Vissersboten in baai
Resultaat: 180 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim
Resultaat: 50 EUR

J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Olifanten
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee oude Indiase gouaches op zijde met goud decor. Olifanten met versieringen. Gouaches op zijde. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zouthuisjes Twente
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Expressionistisch landschap. Zouthuisjes Twente. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met bloesems
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met bloesems. Linosnede op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Startprijs 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

2 Oude jachtprenten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse jachtprenten met jachthonden. Th. Blinks London. Prenten op papier. Afmeting: H 54 x B 76 cm. / H 51 x B 78 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

N.C. Penning fecit, Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens
Resultaat: 150 EUR

N.C. Penning Fecit 1859. Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In redelijke staat.

Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Resultaat: 350 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 450 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startprijs 200 EUR

Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Herderin met schapen
Resultaat: 120 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Resultaat: 100 EUR

W.J. Alberts. Circa 1930. Boer met schapen op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twentse kerk
Resultaat: 70 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

A. van Gelderen, Voederen van een paard
Resultaat: 120 EUR

Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.

K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Resultaat: 110 EUR

K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 500 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Indonesisch landschap
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Resultaat: 60 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Resultaat: 100 EUR

D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Resultaat: 60 EUR

H. Beogoff. 20e Eeuw. Figuren bij waterbron. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Resultaat: 70 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.