Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
382 Resultaten
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
1000
Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
1001
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

1.700 EUR

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
1002
J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
Startprijs 4.500 EUR
Verkocht
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa
1003
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen
1004
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap
1005
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

2.250 EUR

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
1006
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
1007
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?
1008
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
F. Mortelmans, Stilleven met violen
1009
F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat:

1.800 EUR

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
1010
2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht
1011
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Pendant, Man met pijp + man met bierpul
1012
Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Resultaat:

250 EUR

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
1013
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
1014
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
1015
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
1016
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x F. Swaire, Landschappen met figuren
1017
2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Resultaat:

950 EUR

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
1018
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
1019
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen
1020
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht Zandvoort
1021
van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lucio Sarto, Dame op terras
1022
Lucio Sarto, Dame op terras

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp
1023
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Resultaat:

900 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
1024
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Startprijs 400 EUR
Carl Deiker, Korhoenders
1025
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden
1026
Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden

Resultaat:

550 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie
1027
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Willem Cornelis Rip, Melktijd
1028
Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eugene Brands, Sunrise
1029
Eugene Brands, Sunrise

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort
1030
Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames
1031
2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames

Resultaat:

250 EUR

Evert Moll, Havengezicht
1032
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
Emile Viegers, Bloempot met amarylis
1033
Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Jan Schoonhoven, Abstracte compositie
1034
Jan Schoonhoven, Abstracte compositie

Resultaat:

750 EUR

R. Elzer, Bosgezicht
1035
R. Elzer, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR
Louis Hartz, Elegante dame in park
1036
Louis Hartz, Elegante dame in park
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
German Grobe, Schelpenvisser op het strand
1037
German Grobe, Schelpenvisser op het strand

Resultaat:

1.100 EUR

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
1038
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
1039
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR
Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
1040
Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen
1041
G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht
1042
W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...
1043
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht Zandvoort
1044
van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

350 EUR

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
1045
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen
1046
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren
1047
Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren

Resultaat:

350 EUR