Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celandon censer
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met salamander decor. Staande op drie poten. Afmeting: H 10,3 x Ø cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11,7 cm.
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren en goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,7 cm. In redelijke staat.

2 Chinese kopjes met bodemmerk
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

4 Chinese Quen Lung borden
Resultaat: 200 EUR

Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose neksteun met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: 11,5 x 12 x 5,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12,2 cm.
Resultaat: 900 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekseldoos met figuren decor en vergulde messing armaturen. Haarlijn. Afmeting: 7 x Ø 8 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met kempvissen decor en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

2 Chinese klapmuts kommen
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse Wanli kom
Resultaat: 180 EUR

17e Eeuwse Chinese Wanli kom van kraak-porselein met figuren in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Chinese Wanli kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

17e Eeuwse Wanli kom van kraakporselein. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...

Chinees Kang Xi bord Ø 16,7 cm.
Startprijs 1.000 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang XI bord met gecontourneerde omranding. Met figuren decor, verso zeebranding decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi/Fam. Verte bord Ø 16,2 cm.
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.

Melk en bloed bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met figuren in landschap/goud decor. Minimale chip + kleine haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 325 EUR

Twee Chinese wit porseleinen cups met floraal/figuren decor. Afmeting: 9,5 - 13,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels. Vlinder/pioenrozen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas op drie poten en groen/grijs craquelé glazuur. (2) Vaas met goren craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese pijpvaas, H 43 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met draak en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

4 Delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. (1) 17e - 18e Eeuwse schotel met draak. (2) 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met kikkers en bodemmerk, minimale chips. (3) 18e Eeuwse Queng Lun...

Chinese knobbelvaas
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese Wanli schotel Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel van kraakporselein. Met tuin/vogel decor. Eén haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 27 cm.

Chinese schotel ☼7 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e Eeuwse Chinees kraakporsleinen schotel met tuin/vogel decor. Haarlijn. + chip. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese schenkkan
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal, vogels en granaatappel decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Set van vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloesemtak/vogel decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Verte figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen olielamp
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met geel glazuur en draak. Afmeting: H 35 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 26,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen kom met ranken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9,4 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 220 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot. Haarlijn handvat + pot. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met bruin glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en vlinder decor. Tuit gelijmd + deksel onderrand chip. Afmeting: 7,5 x 11 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Chinese bronzen wierookbrander (censer) met wolkachtige goud decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Antiek boeddha hoofd
Resultaat: 180 EUR

Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari kop en schotels
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...

Zes Chinese Imari schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met coulissen/pagode in landschap decor. Eén schotel, goed. Eén schotel, haarlijn + chip. Twee koppen, chips. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In re...

4 Chinese kop + schotels
Resultaat: 425 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier schotels craquelé glazuur. Twee koppen goed. Eén kop chip. Eén kop haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goed...

Lot Capucijne kop/schotels (7x)
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. Drie schotels + vier koppen. Waarvan: Eén schotel, haarlijn. Twee schotels, goed. Eén kop, haarlijn. Drie koppen, goed. Afmeting: H 4 x Ø 1...

2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startprijs 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari vazen
Startprijs 320 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imarie vazen met floraal/goud decor. Eén vaas haarscheuren. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuws Wanli bord Ø 20,7 cm. I
Startprijs 500 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.

Japanse kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met dier-vormige grepen. Afmeting: H 10,2 x Ø 14 cm. In goede staat.

Cloisonne wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Zware Chinese bronzen cloisonne censer met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese tegel
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen tegel met paarden decor. Afmeting: 19,6 x 19,5 x 3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 27,6 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 27,6 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine Chinese flaocon
Startprijs 350 EUR

Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startprijs 1.000 EUR

Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, Blanc de Chine
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese porseleinen Quan Yin staande op lotusbloem, Blanc de chine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Gele schotel Ø 22,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,2 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 17,8 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen geplooid Familie rose bord met figuren bij hemelpoort decor + verso vleermuizen. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas H 50,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 23,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi schotels
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Lotusbloem-vormige vaas met draak. 1x Baluster-vormige celadon vaas. Afmeting: H 14,5 - 15 cm. In goede staat.

Vier-pas Aziatische reliëf stenen
Startprijs 600 EUR

Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Japanse schotel Ø 32 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Japanse schaal met floraal/fruit decor. Craquelé glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 31 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotel met landschap/spelende zotjes/godheid/floraal/vogel en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 25 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen/floraal/goud decor. Chicken plate. Randglazuurschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

2x Drie-delige Chinese koppen
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen kop en schotels. Met tuin/vogel/insecten decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pelgrim vaas met draak, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 36 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe schotel. Met floraal/fruit/vogel en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 16,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees rolschilderij op papier met figuren voorstelling. Houtsnede? Enkele vouwen. Afmeting: H 125 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 42,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-kleurig glazuur. Floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 34 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kantonese vazen H 47 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen Kantonese vazen met celandon glazuur. Landschap/figuren/olifanten koppen/ringen/floraal decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol-schilderij
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd oud Chinees rol-schilderij met kreeft decor. Houtsnede. Afmeting: H 94 x B 48 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 140 EUR

Antieke Chinese hardhouten gestoken hocker met ranken, koppen en klauwpoten. Met marmeren blad. Afmeting: H 46 x Ø 45 cm. In goede staat.

Oude Chinese houtsnede
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese houtsnede met bamboe decor, tekst en signatuur. Afmeting: H 102 x B 53 cm. In redelijke staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 110 EUR

Chinese bronzen boeddha op drakentroon. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee delen Japans of Chinees handwerk
Startprijs 500 EUR

Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné geisha
Resultaat: 400 EUR

Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur, Japan/China
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd Japans of Chinees figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinees zijde-schilderij, Geisha's
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.

Chinese bijl van jade
Startprijs 600 EUR

Grote Chinese uit jade gesneden rituele bijl met drakenkop. Afmeting: 30 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen spaarpot
Startprijs 450 EUR

Chinese bronzen spaarpot met draak/feniks en vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 11 x 13,5 cm. In goede staat.

Chinese uit jade gesneden waterbuffel
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Japans/Chinees dienblad
Resultaat: 200 EUR

Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.