Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
18 Resultaten
Kavel: 2713

Tien medailles

Startprijs 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Twee antieke Duitse medailles

Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Antieke Amerikaanse kruithoorn

Startprijs 100 EUR

Antieke Amerikaanse zeldzame kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Noord Afrikaanse kromdolk

Startprijs 200 EUR

Grote plated messing Noord Afrikaanse kromdolk met been. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Lot Duitse medailles

Startprijs 200 EUR

Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Groot pistool

Startprijs 280 EUR

Groot antiek pistool/revolver met octagonale loop. Gemerkt en genummerd. Mikpunt mist. Korrel op loop. Afmeting: L 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2700

Antieke Duitse bajonet

Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse bajonet uit de eerste wereldoorlog. Oxidatie. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2706

Twee Mandau kapmessen

Resultaat: 110 EUR

Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Sabel/Hertenvanger

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws sabel of hertenvanger. Heft vervaardigd met gewei en brons. Afmeting: L 74,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Antiek goedemorgen wapen, 1900

Resultaat: 170 EUR

Antiek goedemorgen wapen met gietijzer en houten heft. Circa 1900. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2712

Dubbelloops pistool

Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met knikloop en centraalvuur. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Osmaanse strijdbijl

Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Osmaanse ijzeren strijdbijl. Gegraveerd. Afmeting: 63 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Antiek Chinees zwaard

Resultaat: 400 EUR

Antiek Chinees zwaard + belijmde schede. Met hardhouten heft en bronzen versieringen met schildpad. Stukjes schildpad eraf. 19e Eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Antiek damast kortzwaard

Resultaat: 425 EUR

Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...


Kavel: 2711

Antieke Oosterse donderbus

Resultaat: 425 EUR

Antiek Oosters donderbus pistool met vuursteen en zilver(draad)inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 31cm. In goede staat.


Kavel: 2702

Antiek Chinees sabel

Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Antiek Chinees sabel

Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede staat.