Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
114 Resultaten
Kavel: 5082

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed

Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5060

Houtgestoken figuur

Startprijs 50 EUR

Antiek vruchtenhout gestoken figuur 'Hollander' in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Vier Maria beelden

Startprijs 50 EUR

Vier houtgesneden Maria beelden. 20e Eeuw. Eén gesigneerd, Hans Lang (Duitsland). Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Messing overlay figuur

Startprijs 60 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5076

2 Bronzen figuren

Startprijs 60 EUR

Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman
Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Gesneden figuur, Heilige Jozef

Startprijs 60 EUR

Palissanderhouten gesneden figuur. Heilige Jozef. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5094

Antieke asbak, 1920

Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

Coromandelhouten tijger

Startprijs 70 EUR

Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5075

Balinees snijwerk

Startprijs 80 EUR

Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 5096

Houten figuur, Man met blaasinstrument

Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5044

Bronzen boeddha

Startprijs 100 EUR

Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.


Kavel: 5093

Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen

Startprijs 100 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski
. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5100

Vergulde bronzen bok, 1910

Startprijs 100 EUR

Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5090

Houten Heilige Petrus

Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5098

Antiek bronzen figuur, 1900

Startprijs 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Figurengroep van gips

Startprijs 125 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5062

Bronzen beeld, Stier

Startprijs 130 EUR

Bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 33 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Bronzen beeld, Zuiderzee botter

Startprijs 140 EUR

Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antiek Japans bronzen figuur, 1880

Startprijs 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Bronzen kraanvogel

Startprijs 150 EUR

Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Antiek bronzen figuur

Startprijs 150 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Franse bronzen buste op sokkel

Startprijs 150 EUR

Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Bronzen beeld

Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse bronzen Romeinse senator met kip. Ongesigneerd. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5095

Twee houten Maria beelden

Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.