Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
232 Resultaten
Kavel: 4217

Hutkoffer

Startprijs 35 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.


Kavel: 4160

Karrenbok

Startprijs 40 EUR

Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 4145

Wolhouder

Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten wolhouder. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.


Kavel: 4201

Eiken wandrek

Startprijs 50 EUR

Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 4175

Fauteuil in barok-stijl

Startprijs 80 EUR

Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4173

Mahonie fauteuil

Startprijs 100 EUR

Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4181

Eiken armleunstoel

Startprijs 100 EUR

50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4192

Eiken wandkast

Startprijs 100 EUR

Eiken wandmeubel met in het midden een facet geslepen spiegel. Holland. 20er-Jaren stijl. Afmeting: H 90 x B 195 x D 28 cm. In goede staat.


Kavel: 4203

Hoekkast met glas in lood

Startprijs 100 EUR

Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.


Kavel: 4207

Fauteuil

Startprijs 100 EUR

Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat


Kavel: 4214

Franse etagere tafel

Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl

Startprijs 150 EUR

Duitse kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl. Met mooie stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 35 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4071

Engelse hoekkast

Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4085

Wandtafel

Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.


Kavel: 4095

19e Eeuwse armleunstoel

Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse armleunstoel van eikenhout met leeuwenkoppen en getorste poten. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 135 x 63 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4106

Eiken linnenpers

Startprijs 150 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met smeedijzeren beslag. Afmeting: 84 x 60 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 4110

Armleunstoel Petit Point

Startprijs 150 EUR

Louis Seize-stijl armleunstoel met florale Petit Point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 100 x 63 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 4158

18e Eeuwse dekenkist

Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.


Kavel: 4161

Engelse lectuurhouder, 1920

Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4168

18e Eeuwse dekenkist

Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4169

Eiken barok commode

Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4174

Mahonie fauteuil (Engels)

Startprijs 150 EUR

Engelse mahonie fauteuil. Victoriaans. 1860 - 1870. Met gebogen rugleuning en gedraaide poten. Afmeting: B 68 x H 108 x D 80 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4199

Hollandse buffetkast

Startprijs 150 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4204

Biedermeier breistoel

Startprijs 150 EUR

Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.