Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
382 Resultaten
Kavel: 1293

Monogram P.M. 1933

Startprijs 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1307

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1224

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee

Startprijs 50 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1291

Jan van Goethem, Abstract

Startprijs 50 EUR

Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .


Kavel: 1353

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut

Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1252

Charles van Eijck, Damesportret

Startprijs 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 1295

Boelsma?, Haven

Startprijs 60 EUR

Boelsma
Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1356

Ongesigneerd, Bergdorp

Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1176

Piet Hanja, Hollands landschap

Startprijs 70 EUR

Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1255

Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier

Startprijs 80 EUR

Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1269

W.J. Rangé, Schelpenvissers

Startprijs 80 EUR

W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1302

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee

Startprijs 80 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,


Kavel: 1347

Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw

Startprijs 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.


Kavel: 1360

2x Handingekleurde gravures

Startprijs 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...


Kavel: 1143

Anton Funke, Vaas met rozen

Startprijs 90 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1290

Pieter Scheen Lexicon

Startprijs 90 EUR

Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1093

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame

Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1138

Achter-glas-schilderij, Indiase bruid

Startprijs 100 EUR

Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1160

Anton van der Vet, Bloemstilleven

Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1161

Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan

Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1167

Onduid. gesig., Oosterse naakte dame

Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse naakte dame. Afmeting: H 65 x B 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1177

Reinder Jan Visscher, Heide gezicht

Startprijs 100 EUR

Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.


Kavel: 1191

Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug

Startprijs 100 EUR

Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1194

Ongesigneerd, Abstract

Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.