Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Odeurflacon met goud 49
Odeurflacon met goud

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Zilveren lepels, 18e eeuw 50
3 Zilveren lepels, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestekdelen (11x) 51
Lot zilveren bestekdelen (11x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand, 1920 52
Zilveren bonbonmand, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mes met zilveren greep, 18e eeuw 53
Mes met zilveren greep, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Statenbijbel met zilver, 1798 54
Statenbijbel met zilver, 1798
Startprijs 700 EUR
Zilveren broodmand, 1940 55
Zilveren broodmand, 1940
Startprijs 650 EUR
Drie zilveren couverts, 1797 56
Drie zilveren couverts, 1797
Startprijs 540 EUR
Zilveren tabaksdoos 57
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Tas met zilveren beugel 58
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 59
Zilveren schaal

Resultaat:

100 EUR

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuws 60
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuws
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Zilveren tablet 61
Zilveren tablet

Resultaat:

225 EUR

3 Zilveren beugels 62
3 Zilveren beugels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Karaf met zilver 63
Karaf met zilver

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren Perzische kan 64
Zilveren Perzische kan

Resultaat:

300 EUR

Zilveren cakeschaal 65
Zilveren cakeschaal
Startprijs 180 EUR
Kleine zilveren kan 66
Kleine zilveren kan
Startprijs 240 EUR
Zilveren schaal ajour 67
Zilveren schaal ajour
Startprijs 120 EUR
Chinese zilveren cup 68
Chinese zilveren cup
Startprijs 150 EUR
Zilveren schaal fruit 69
Zilveren schaal fruit
Startprijs 200 EUR
Zilveren dienblad 70
Zilveren dienblad
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Karaf met zilver 71
Karaf met zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 72
Zilveren dienblad

Resultaat:

475 EUR