Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
261 Resultaten
Empire kabinet (mahonie)
4000
Empire kabinet (mahonie)
Startprijs 800 EUR
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
4001
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Pronkbuffet, Vlaanderen
4002
Pronkbuffet, Vlaanderen

Resultaat:

650 EUR

19e Eeuws Frans schrijfbureau
4003
19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antieke wortelnoten vitrine
4004
Antieke wortelnoten vitrine

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Secretaire met inlegwerk
4005
Secretaire met inlegwerk

Resultaat:

1.000 EUR

Gründerzeit buffetkast, 1880
4006
Gründerzeit buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR
Kast met plaquettes
4007
Kast met plaquettes
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Marqueterie dressoir
4008
Marqueterie dressoir

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twents kabinet
4009
Twents kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Buffetkast, 1870
4010
Buffetkast, 1870

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Louis Philippe glaskast
4011
Louis Philippe glaskast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken secretaire
4012
Eiken secretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws meubelstuk
4013
18e Eeuws meubelstuk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse virinekast met beschildering.
4014
Franse virinekast met beschildering.

Resultaat:

375 EUR

Eiken buffetkast Frans, 1880
4015
Eiken buffetkast Frans, 1880
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Empire klapbuffet
4016
Empire klapbuffet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Gründerzeit buffetkast
4017
Eiken Gründerzeit buffetkast

Resultaat:

400 EUR

Eiken kast met inlegwerk
4018
Eiken kast met inlegwerk
Startprijs 800 EUR
Verkocht
WIII dames bureau.
4019
WIII dames bureau.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Franse etagere tafel
4020
Franse etagere tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Noten buffetkast
4021
Noten buffetkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse secretaire, 1850
4022
Duitse secretaire, 1850

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse gesneden tafel, 1870
4023
Franse gesneden tafel, 1870

Resultaat:

300 EUR