Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
67 Resultaten
Verkocht
3x Antieke glazen
5500
3x Antieke glazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Kristallen kandijcoupes
5501
2 Kristallen kandijcoupes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil karafset, 1900
5502
Antieke Jugendstil karafset, 1900

Resultaat:

325 EUR

2x Duitse pronkbokalen
5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
5504
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Startprijs 80 EUR
Glazen vaas
5505
Glazen vaas
Startprijs 200 EUR
11x Venetiaans glaswerk
5506
11x Venetiaans glaswerk
Startprijs 40 EUR
4x Kristallen karaffen
5507
4x Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delige opaline set
5508
3-Delige opaline set

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cameo glazen Art Deco vaas
5509
Cameo glazen Art Deco vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kristallen vrijmetselaar bokaal
5510
Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Swarovski dekseldoos
5511
Swarovski dekseldoos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke rozensteker
5512
Antieke rozensteker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot waaierkristal
5513
Lot waaierkristal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter
5514
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Opaline vazen
5515
2x Opaline vazen

Resultaat:

70 EUR

A.D. Copier groene vaas
5516
A.D. Copier groene vaas
Startprijs 350 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
5517
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke Copier vaas
5518
Antieke Copier vaas

Resultaat:

80 EUR

4x Glazen miniatuur vazen
5519
4x Glazen miniatuur vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6-Delige Moser likeurset
5520
6-Delige Moser likeurset

Resultaat:

40 EUR

2 Bonbonpot met zilverwerk
5521
2 Bonbonpot met zilverwerk
Startprijs 60 EUR
Drie Boheemse karaffen
5522
Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Vier Roemer glazen
5523
Vier Roemer glazen

Resultaat:

200 EUR