Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
25 Resultaten
Verkocht
Antiek vuursteenpistool
2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
2 Antieke sabels
2701
2 Antieke sabels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw
2702
Antiek sabel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Documentenkist  Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
2703
Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Documentenkist  Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
2703.
Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard WO II
2704
Japans Katana zwaard WO II

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw.
2705
Antiek sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Groot pistool
2706
Groot pistool
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Enkelloops pistool
2707
Enkelloops pistool

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot bajonetten (5x)
2708
Lot bajonetten (5x)

Resultaat:

150 EUR

Wandapplicatie Vliegbasis Soesterberg 1967
2709
Wandapplicatie Vliegbasis Soesterberg 1967
Startprijs 80 EUR
Antieke Amerikaanse kruithoorn
2710
Antieke Amerikaanse kruithoorn
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek handwerk 1934 - 1934
2711
Antiek handwerk 1934 - 1934

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles
2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek geweer
2713
Antiek geweer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kruithoorn
2714
Kruithoorn

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Sabel + zwaard
2715
Sabel + zwaard

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool
2716
Dubbelloops pistool

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Penvuur revolver
2717
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver
2718
Penvuur revolver

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Penvuur revolver
2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver
2720
Penvuur revolver

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek penvuur revolver
2721
Antiek penvuur revolver

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Snider Enfield percussie-karabijn
2722
Snider Enfield percussie-karabijn

Resultaat:

300 EUR