Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Set sculpturen 5548
Set sculpturen

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke glazen vazen, 1900 5549
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Set eekhoorns 5550
Set eekhoorns

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Set kristallen lampen 5551
Set kristallen lampen

Resultaat:

85 EUR

Lot glazen (19x) 5552
Lot glazen (19x)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Set geslepen kandelaren 5553
Set geslepen kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Parfumflacons + plateau 5554
4 Parfumflacons + plateau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set presse papier 5555
Set presse papier

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Boheems kristallen bokaalglas 5556
Boheems kristallen bokaalglas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Geslepen vaas 5557
Geslepen vaas

Resultaat:

90 EUR

2 Kristallen windlichten 5558
2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR
Kristallen schaal op voet 5559
Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot kristal (13x) 5560
Lot kristal (13x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Glazen Richard Price schaal 5561
Glazen Richard Price schaal

Resultaat:

70 EUR

Vergulde karaf, 1940 5562
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Glazen vaas (Goran Tinback) 5563
Glazen vaas (Goran Tinback)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vaas met gezicht, Murano-stijl 5564
Vaas met gezicht, Murano-stijl

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Swarovski figuren in originele doos 5565
2 Swarovski figuren in originele doos

Resultaat:

50 EUR

Gegraveerd bokaalglas 5566
Gegraveerd bokaalglas
Startprijs 150 EUR