Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.

4x Koperen ketels
Startprijs 50 EUR

Vier antieke koperen ketels. Onder andere een appelketel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antieke postweegschaal
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Duitse ijzeren postweegschaal uit Chemnitz. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rood-lakwerk hengsel emmer
Startprijs 50 EUR

Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Kalebas vaas
Startprijs 50 EUR

Antiek koloniaal kalebas vaasje met bewerkte zilveren B.W.G. omranding. Circa 1900. Afmeting: 8,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Koekjestrommel + ijsemmer
Startprijs 50 EUR

Antieke koekjestrommel + ijsemmer. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

3 Boeddha figuren
Startprijs 50 EUR

Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.

Messing kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke poppen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke poppen met vilt. 30-er Jaren. 1x Baron van Munchhausen, papier maché kop. 1x Hartgummi negroïde pop. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.

Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startprijs 50 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat

Duits spel 'Stop Stop'
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam Duits 20er - 30er jaren bordspel Stop Stop. D.R.G.M. No. 148552 + WO 183476. Afmeting: 4 x 23 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot TV-kinderspeelgoed (View-Master)
Startprijs 50 EUR

15x Oude 60er-jaren Duitse kunststof View Masters. Onder andere: TV vorm et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

4x Speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vier delen divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. 1x Great Flying Boat, China in doos (blik). 1x DDR VEB blikken stoomwals in doos. 1x Puzzel Schlachtefest Sala. 1x Kunststof monster waterpistool, H...

Hutkoffer
Startprijs 50 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

2x Metalen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Kunstglazen schaal met gelobte omranding, geheel met glasfusie. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x Ø 39 cm. In goede staat.

2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen windlichten op losse voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR

Grote kristallen tafelschaal/Taartschaal 21e eeuw 26x33 Ø in goede staat

5x Engels bisquit porselein
Startprijs 50 EUR

Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

4x Fayence schotels
Startprijs 50 EUR

Vier Hollandse Fayence schotels. Onder andere; Makkum, Tichelaar, Regout Maastricht. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.