Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR

Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR

J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd J.H. Bokhorst. 19e Eeuw. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR

Monogram W.B. 1933. Boerderij te Enter, verso. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR

M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR

J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR

17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.

Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR

Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.

J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR

J.P. Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Duits landschap met rivier, vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR

Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR

Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR

Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR

D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.

J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR

J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.