Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten speelgoed auto, 1930
Startprijs 40 EUR

Hollandse gelithografeerde houten speelgoed auto. Groenteboer auto. 30er - 40er Jaren. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Lot kindersurprises Ferrero
Startprijs 40 EUR

Doos vol met oude kindersurprises van Ferrero Kinderüberraschung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.

2 Antieke poppen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke poppen met vilt. 30-er Jaren. 1x Baron van Munchhausen, papier maché kop. 1x Hartgummi negroïde pop. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.

Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startprijs 50 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat

Duits spel 'Stop Stop'
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam Duits 20er - 30er jaren bordspel Stop Stop. D.R.G.M. No. 148552 + WO 183476. Afmeting: 4 x 23 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot TV-kinderspeelgoed (View-Master)
Startprijs 50 EUR

15x Oude 60er-jaren Duitse kunststof View Masters. Onder andere: TV vorm et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

4x Speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vier delen divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. 1x Great Flying Boat, China in doos (blik). 1x DDR VEB blikken stoomwals in doos. 1x Puzzel Schlachtefest Sala. 1x Kunststof monster waterpistool, H...

5x Antiek blikken speelgoed
Startprijs 100 EUR

Vijf delen antiek Duits blikken speelgoed. 1x Zeldzame Doll bronfontein, voor stoommachine, circa 1910, goed. 1x Man met cirkelzaag, voor stoommachine, circa 1930, ongemerkt. 1x Windmolen, voor stoomm...

Spel L' Histoire de France'
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans bordspel. L' Histoire de France met twaalf speelkaarten en papieren chips. Circa 1930. Afmeting: 5 x 26 x 36 cm. In goede staat.

Spel 'Boite Feerie Magique'
Startprijs 100 EUR

Brevete blikken speelgoed paardenrace spel in originele doos. Boite Feerie Magique. Mechanisch. Circa 1920. In originele staat. Afmeting: 4 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Parachute Celluloid Japan
Startprijs 100 EUR

50er-Jaren Japanse celluloid parachute-springer. Trade Ken Mark. In originele staat + originele doos. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bing toverlantaarn
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse blikken Gebr. Bing Nürnberg Laterna Magica met originele doos. Met acht glazen diorama platen. Afmeting: 31 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed
Startprijs 120 EUR

Groot lot blikken speelgoed. Treinset. Circa 1930 - 1950. Onder andere: Twee Hornby locs (Meccano) + acht wagons waaronder Hornby. Bespeeld. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

12x Rin Tin Tin modelauto's (Kuifje)
Startprijs 150 EUR

12x Diverse Kuifje Rin Tin Tin speelgoedauto's. Hergé Moulinsart. Met originele doos. Sommige in-compleet. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

Houten speelgoed trein
Startprijs 250 EUR

Grote vijf-delige antieke houten speelgoed trein. Compleet. L.M.S. Made by Lines Brothers Ltd. Merton London England. Licht bespeeld. Afmeting: 28 - 48 cm. In goede staat.

75x Model auto's
Resultaat: 40 EUR

Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.

Oosters schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Schuco Mercer speelgoedauto
Resultaat: 60 EUR

Duitse blikken Schuco speelgoedauto Mercer Typ 35J 1913. Western Germany. Voorbumper los bij naad. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Wilesco stoomwals
Resultaat: 60 EUR

Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.

4x Pop-Up kinderboeken
Resultaat: 70 EUR

Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...

3x Blikken spaarpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie blikken spaarpotten + slotmachine aansteker. 20e Eeuw. 1x Gelithografeerde spaarpot St. Bravo kathedraal, circa 1930, reparatie. 1x Kleine Duitse spaarpot, muntinworp = gezichten veranderen, D.R....

7x Sanguiliano Arte clowns
Resultaat: 100 EUR

Zeven clowns van Sanguilano Arte Italië. Tweede helft 20e eeuw. Collectors item. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.

W. Krauss speelgoed
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits Wilhelm Kraus, Happy Jack. Voor stoommachine gebruik. Circa 1925. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot voor-oorlogs blikken spoorweg speelgoed
Resultaat: 170 EUR

Lot voor-oorlogs Duits, blikken spoorweg speelgoed. Onder andere: Märklin, Karl Bub, Bing, en rails. Diverse wagons, locs, seinpalen. Onder meer twee wagons Pensylvania Lines Bing. Circa 1920. Afmetin...