Januariveiling 2021

Veiling vanaf donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
104 Resultaten
Houten figuur, Vrouw
5085
Houten figuur, Vrouw
Startprijs 40 EUR
Twee 19e eeuwse borstbeelden
5049
Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR
2x Metalen figuren
5098
2x Metalen figuren
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Paard
5067
Bronzen figuur, Paard
Startprijs 60 EUR
Antieke asbak, 1920
5076
Antieke asbak, 1920
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met boek
5081
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
5082
Startprijs 70 EUR
Coromandelhouten tijger
5054
Coromandelhouten tijger
Startprijs 80 EUR
Fazant op marmeren basement
5055
Fazant op marmeren basement
Startprijs 90 EUR
Gesneden Heilig figuur
5056
Gesneden Heilig figuur
Startprijs 100 EUR
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen
5074
Startprijs 100 EUR
Terracotta figuur, Naakte dame
5099
Startprijs 100 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900
5012
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 120 EUR
Houtgesneden beer op rotsblok
5021
Houtgesneden beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Vergulde bronzen bok, 1910
5069
Vergulde bronzen bok, 1910
Startprijs 120 EUR
Twee ovale plaquettes met portretten
5042
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900
5095
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900
5094
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 175 EUR
Antieke Venus van Milo
5019
Antieke Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
G. Bailly, Meisje met pet
5079
G. Bailly, Meisje met pet
Startprijs 340 EUR
Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920
5071
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld
5006
Bronzen beeld
Startprijs 375 EUR
Antiek snijwerk, 1930
5008
Antiek snijwerk, 1930
Startprijs 400 EUR
Bronzen teckel
5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR