Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke plaquette, 1900 2101
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR
Beddepan, poffertjespan + scheerbekken 2152
Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Startprijs 50 EUR
4x Koperen ketels 2154
4x Koperen ketels
Startprijs 50 EUR
Antieke postweegschaal 2164
Antieke postweegschaal
Startprijs 50 EUR
2x Oude Loewe Opta radio's 2202
2x Oude Loewe Opta radio's
Startprijs 50 EUR
Chinees rood-lakwerk hengsel emmer 2215
Chinees rood-lakwerk hengsel emmer
Startprijs 50 EUR
Kalebas vaas 2230
Kalebas vaas
Startprijs 50 EUR
Koekjestrommel + ijsemmer 2256
Koekjestrommel + ijsemmer
Startprijs 50 EUR
3 Boeddha figuren 2268
3 Boeddha figuren
Startprijs 50 EUR
Messing kaarskandelaar 2312
Messing kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR
2 Antieke poppen 3011
2 Antieke poppen
Startprijs 50 EUR
Poppenwagen met porseleinen handvat. 3018
Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startprijs 50 EUR
Duits spel 'Stop Stop' 3019
Duits spel 'Stop Stop'
Startprijs 50 EUR
Lot TV-kinderspeelgoed (View-Master) 3022
Lot TV-kinderspeelgoed (View-Master)
Startprijs 50 EUR
4x Speelgoed 3023
4x Speelgoed
Startprijs 50 EUR
Hutkoffer 4135
Hutkoffer
Startprijs 50 EUR
Twee 19e eeuwse borstbeelden 5049
Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR
2x Metalen figuren 5098
2x Metalen figuren
Startprijs 50 EUR
Kunstglazen schaal 5545
Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR
2 Kristallen windlichten 5558
2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR
Kristallen schaal op voet 5559
Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR
5x Engels bisquit porselein 6092
5x Engels bisquit porselein
Startprijs 50 EUR
2x Delftse borden 6101
2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR
4x Fayence schotels 6111
4x Fayence schotels
Startprijs 50 EUR