47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Houten figuur, Vrouw 5085
Houten figuur, Vrouw
Startprijs 40 EUR
Twee 19e eeuwse borstbeelden 5049
Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR
2x Metalen figuren 5098
2x Metalen figuren
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Paard 5067
Bronzen figuur, Paard
Startprijs 60 EUR
Antieke asbak, 1920 5076
Antieke asbak, 1920
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met boek 5081
Bronzen figuur, Vrouw met boek
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met telefoon 5082
Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
Startprijs 70 EUR
Coromandelhouten tijger 5054
Coromandelhouten tijger
Startprijs 80 EUR
Fazant op marmeren basement 5055
Fazant op marmeren basement
Startprijs 90 EUR
Gesneden Heilig figuur 5056
Gesneden Heilig figuur
Startprijs 100 EUR
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen 5074
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen
Startprijs 100 EUR
Terracotta figuur, Naakte dame 5099
Terracotta figuur, Naakte dame
Startprijs 100 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5012
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 120 EUR
Houtgesneden beer op rotsblok 5021
Houtgesneden beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Vergulde bronzen bok, 1910 5069
Vergulde bronzen bok, 1910
Startprijs 120 EUR
Twee ovale plaquettes met portretten 5042
Twee ovale plaquettes met portretten
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900 5095
Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5094
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 175 EUR
Antieke Venus van Milo 5019
Antieke Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
G. Bailly, Meisje met pet 5079
G. Bailly, Meisje met pet
Startprijs 340 EUR
Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920 5071
Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld 5006
Bronzen beeld
Startprijs 375 EUR
Antiek snijwerk, 1930 5008
Antiek snijwerk, 1930
Startprijs 400 EUR
Bronzen teckel 5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR