Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, Kalkoen 5048
Bronzen figuur, Kalkoen

Resultaat:

250 EUR

Twee 19e eeuwse borstbeelden 5049
Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen boekensteun, Napoleon 5050
Bronzen boekensteun, Napoleon

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese Quan Yin van natuursteen 5051
Chinese Quan Yin van natuursteen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Man met hoed 5052
Bronzen figuur, Man met hoed

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Uil op tak 5053
Bronzen figuur, Uil op tak

Resultaat:

130 EUR

Coromandelhouten tijger 5054
Coromandelhouten tijger
Startprijs 80 EUR
Fazant op marmeren basement 5055
Fazant op marmeren basement
Startprijs 90 EUR
Gesneden Heilig figuur 5056
Gesneden Heilig figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Varken 5057
Bronzen figuur, Varken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Sportende volslanke vrouw 5058
Bronzen figuur, Sportende volslanke vrouw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen figuur op marmeren sokkel 5059
Bronzen figuur op marmeren sokkel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5060
Bronzen figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees bronzen beeld 5061
Chinees bronzen beeld

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Liggende naakte vrouw met bondage 5062
Bronzen figuur, Liggende naakte vrouw met bondage

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte vrouw 5063
Bronzen figuur, Naakte vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Ridder te paard 5064
Antiek figuur, Ridder te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Terracotta beeld 5065
Terracotta beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Buste (naar oud voorbeeld) 5066
Buste (naar oud voorbeeld)

Resultaat:

90 EUR

Bronzen figuur, Paard 5067
Bronzen figuur, Paard
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gietijzeren paard in Chinese stijl 5068
Gietijzeren paard in Chinese stijl

Resultaat:

90 EUR

Vergulde bronzen bok, 1910 5069
Vergulde bronzen bok, 1910
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Gepolychromeerde houten tegel 5070
Gepolychromeerde houten tegel

Resultaat:

40 EUR

Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920 5071
Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920
Startprijs 350 EUR