47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Sigarenkoker met schildpad en zilver
Resultaat: 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 150 EUR

Zilveren broekstukken
Resultaat: 150 EUR

Zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen met getorste rand. ø 55mm. ca 45,2 gram. In goede staat

Tas met zilveren beugel en rokhaak
Resultaat: 150 EUR

Kornalijnen pijp met goudwerk
Resultaat: 150 EUR

Stel 18e eeuwse zilveren vorken, 1791
Resultaat: 150 EUR

Stel 18e eeuwse zilveren vorken, steelaanzet dubbel lof en steeleinde rond model met kam. Voorzien van toetsgroef. L 19,5 cm. Mr. Dirk Egeling-Utrecht. Anno 1791. Gewicht circa 116 gram.

Zilveren lepeldoos + inhoud
Resultaat: 140 EUR

Lot zilver (brillen)
Resultaat: 140 EUR

Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat

Karaf met zilverwerk
Resultaat: 130 EUR

Zilveren brandewijnkom, miniatuur
Resultaat: 130 EUR

2 Zilveren miniatuur koetsen
Resultaat: 130 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een koets. Twee koetsen met beiden één paard, kap en een figuur op de bok. MT. Onduidelijk. 9 en 10 cm. totaal ca 128 gram. In goede staat

Zilveren lepeldoosje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren roomstel, 4x
Resultaat: 130 EUR

Stel antieke zilveren lepels, 1770
Resultaat: 130 EUR

Stel antieke 18e eeuwse zilveren lepels. Bakken met rattestaart en stelen rond model met kam. Mr. Toussaunt Brunel-Middelburg. Anno 1770. L 20 cm. Gewicht circa 112 cm. In goede staat.

Zilveren knottenmandje
Resultaat: 120 EUR

Houten doos met zilveren plaquette
Resultaat: 120 EUR

Houten doos voorzien van snijwerk op bolpoten, met grepen. Op het deksel zit een grote zilveren plaquette met een voorstelling met o.a. figuren aan een tafel. 835/000. 20,5x12,5x9cm. In goede staat

Zilveren bonbonmand, 1920
Resultaat: 120 EUR

835/000 Zilveren ajour gezaagde bonbonmand met oren en standring. Keurkamer Alkmaar. Mt onduidelijk. Anno j.l.k. 1920. Afmeting: 16,5 x 12 x 5,5 cm. Gewicht circa 87 gram. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 1735
Resultaat: 120 EUR

Statenbijbel met zilveren sloten, 1818
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur staande klok
Resultaat: 120 EUR

Cassettes met zilveren lepels en taartschep
Resultaat: 115 EUR

Zilveren miniatuur schouw
Resultaat: 110 EUR

Bijbel met gouden slot
Resultaat: 110 EUR

Bijbel met gouden slot, 585/000, bijbel, het nieuwe testament, met bruine kaft en geelgouden gecontourneerde slot met graveerwerk. 7x12x3cm.

Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw, papegaaibeugel voorzien van graveerwerk, binnenbeugel en draagoog. MT.: Jan Roozenburg, Schoonhoven, jl:B:1795. 16x16cm. ca 170 gram. In goede staat.