AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
193 Resultaten
Wortelnoten vitrinekast
4048
Wortelnoten vitrinekast

1.800 EUR

Wortelnoten vitrinekast
4214
Wortelnoten vitrinekast

1.400 EUR

Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet
4234

1.400 EUR

Mahonie bureau
4240
Mahonie bureau

1.400 EUR

2x Duitse Barok zuilen, 1700
4236
2x Duitse Barok zuilen, 1700

1.200 EUR

Secretaire met inlegwerk
4005
Secretaire met inlegwerk

1.000 EUR

Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast
4222

1.000 EUR

Buffetkast, 1870
4010
Buffetkast, 1870

950 EUR

Pronkbuffet, Vlaanderen
4002
Pronkbuffet, Vlaanderen

650 EUR

Twents kabinet (eiken)
4051
Twents kabinet (eiken)

650 EUR

Franse/Bretonse buffetkast, 1870
4079

650 EUR

Hollands schrijfkabinet
4231
Hollands schrijfkabinet

650 EUR

Marqueterie dressoir
4008
Marqueterie dressoir

600 EUR

Artifort Mushroom chair
4084
Artifort Mushroom chair

600 EUR

2 Delige Franse kast
4136
2 Delige Franse kast

550 EUR

18e Eeuws Louis Seize kabinet
4239
18e Eeuws Louis Seize kabinet

550 EUR

2x Vergulde houten piedestal
4210
2x Vergulde houten piedestal

520 EUR

Noten vitrinekast
4039
Noten vitrinekast

500 EUR

Antiek Duits secretaire
4064
Antiek Duits secretaire

500 EUR

1-deurs vitrinekast
4216
1-deurs vitrinekast

500 EUR

Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
4146

480 EUR

Antieke wortelnoten vitrine
4004
Antieke wortelnoten vitrine

450 EUR

Duitse secretaire, 1850
4022
Duitse secretaire, 1850

450 EUR

2 Antieke Franse nachtkastjes
4045
2 Antieke Franse nachtkastjes

450 EUR