Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
483 Resultaten
Verkocht
2x Chinese bronzen tempelwachters
7008
2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat:

35.000 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11,6 cm.
7624
Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7508
Chinese vaas

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Grote chinese pot
7070
Grote chinese pot

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas
7607
Chinese celadon pijpvaas

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas
7164
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.
7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Gele vaas
7406
Gele vaas

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese Sung olielamp
7464
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes
7668
2x Chinese kopjes

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7547
Chinese vaas

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup
7614
Chinese chicken cup

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese schaal
7613
Chinese schaal

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Wierookbrander
7156
Wierookbrander

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
6x Zeldzame Chinese kopjes
7040
6x Zeldzame Chinese kopjes

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese blanc de Chine dekseldoos
7147
Chinese blanc de Chine dekseldoos

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 21 cm.
7176
Grote Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese pelgrim/maan vaas
7388
Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese Sung vaas
7648
Chinese Sung vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.
7115
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 24,5 cm.
7407
Chinees bord Ø 24,5 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal
7626
Chinese celadon schaal

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2x Chinese borden
7669
2x Chinese borden

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.
7306
Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat:

1.800 EUR