Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
482 Resultaten
Kavel: 7008

2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat: 35.000 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 7624

Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat: 12.000 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7508

Chinese vaas

Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat


Kavel: 7070

Grote chinese pot

Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.


Kavel: 7607

Chinese celadon pijpvaas

Resultaat: 5.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 7164

Chinese knobbelvaas

Resultaat: 4.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7262

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat: 4.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7406

Gele vaas

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen okerkleurige balustervormige vaas met 6 tekens, bodemmerk. 21 cm. In goede staat


Kavel: 7464

Chinese Sung olielamp

Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 7668

2x Chinese kopjes

Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7547

Chinese vaas

Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7614

Chinese chicken cup

Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7613

Chinese schaal

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 7156

Wierookbrander

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7040

6x Zeldzame Chinese kopjes

Resultaat: 2.500 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7147

Chinese blanc de Chine dekseldoos

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7176

Grote Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7388

Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7648

Chinese Sung vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7115

Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7407

Chinees bord Ø 24,5 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7626

Chinese celadon schaal

Resultaat: 1.900 EUR

Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7669

2x Chinese borden

Resultaat: 1.900 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7306

Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.