AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
240 Resultaten
Design lamp Gino Sarfatti
2005
Design lamp Gino Sarfatti

7.000 EUR

Moderne kunst paspop
2000
Moderne kunst paspop

2.250 EUR

Sluitgewicht
2029
Sluitgewicht

1.700 EUR

Duits draaiorgel
2003
Duits draaiorgel

1.100 EUR

Marine chronometer in kist
2048
Marine chronometer in kist

1.100 EUR

Lot tin
2083
Lot tin

950 EUR

Koloniaal reiskabinet
2002
Koloniaal reiskabinet

900 EUR

Antieke globe
2007
Antieke globe

850 EUR

Speeldoos
2031
Speeldoos

650 EUR

Antieke bureauset, 1920
2087
Antieke bureauset, 1920

650 EUR

Map met 62 munt penningen
2193
Map met 62 munt penningen

650 EUR

Houten draaiorgel + speelrollen
2004

600 EUR

Men koets
2006
Men koets

600 EUR

4x Antieke cassolettes, 1880
2043
4x Antieke cassolettes, 1880

550 EUR

2x Bronzen kandelaren
2019
2x Bronzen kandelaren

450 EUR

Lot van 12 bijbels
2141
Lot van 12 bijbels

450 EUR

Figuurlijke lamp
2024
Figuurlijke lamp

425 EUR

Twee antieke zonnewijzers
2057
Twee antieke zonnewijzers

425 EUR

Boheemse hanglamp
2285
Boheemse hanglamp

425 EUR

Oude grammofoon met trechter
2036
Oude grammofoon met trechter

375 EUR

2x Plaquettes
2058
2x Plaquettes

375 EUR

Antieke kandelaar
2068
Antieke kandelaar

375 EUR

Twee vergulde kandelaren met putti's
2010

350 EUR

Antieke polyphon speeldoos, 1900
2011

350 EUR