Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Antieke gravures 1338
4x Antieke gravures

Resultaat:

130 EUR

German Grobe, Vissersboot in de branding 1339
German Grobe, Vissersboot in de branding
Startprijs 280 EUR
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt 1341
Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Tony Warrens, Geisha 1342
Tony Warrens, Geisha
Startprijs 250 EUR
G. Corneille, Duif bij zon (Unique) 1343
G. Corneille, Duif bij zon (Unique)
Startprijs 100 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1344
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 250 EUR
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens 1345
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Matisse, Zittende vrouw 1346
H. Matisse, Zittende vrouw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1347
2x Antieke gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jacob Maris, Stadsgezicht 1348
Jacob Maris, Stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk 1349
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Herman Brood, Twee omhelsende personen 1350
Herman Brood, Twee omhelsende personen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1351
2x Antieke gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1352
2x Antieke gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse gravures 1353
2x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht 1354
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit 1355
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Klaas Visser, Bosgezicht 1356
Klaas Visser, Bosgezicht

Resultaat:

250 EUR

Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw 1357
Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1358
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien 1359
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas 1360
Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas

Resultaat:

60 EUR

M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw 1361
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR