Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw 1357
Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 100 EUR
L. Scheen, Poes met lint 1192
L. Scheen, Poes met lint
Startprijs 120 EUR
F. van Loensburg, Ploegende boer 1196
F. van Loensburg, Ploegende boer
Startprijs 120 EUR
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1334
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR
Naar Andy Warhol, Bloemen 1271
Naar Andy Warhol, Bloemen
Startprijs 140 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen 1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR
Pieter Scheen Lexicon 1075
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR
3x Oude Duitse filmaffiches 1114
3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR
Hans Quast, Vier-master op volle zee 1138
Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR
Carl Cohnen, Mediterraans dorp 1139
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad 1169
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Startprijs 150 EUR
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië , 1171
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië ,
Startprijs 150 EUR
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord 1186
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd?, Bosgezicht 1219
Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 150 EUR
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen 1230
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen
Startprijs 150 EUR
Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust 1291
Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1198
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1212
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR
E. van Rensburg, Man met schildersezel 1118
E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR
J. Petit? Hollands havengezicht bij avond 1203
J. Petit? Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 180 EUR
Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee 1255
Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee
Startprijs 180 EUR
Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk 1287
Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 180 EUR
A.J. Zwart, Landschap met ven 1037
A.J. Zwart, Landschap met ven
Startprijs 200 EUR
W. Paerels, Vissersboten in baai 1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Startprijs 200 EUR