47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1279
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR
Schiemann, Landschap Lazorotte 1289
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR
Onduid.gesign., Abstract landschap 1296
Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
Monogram, Bloemstilleven 1142
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
J. Le Blanc, Boerderij met figuren 1301
J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien. 1317
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR
Monogram W.B., Boerderij te Enter 1318
Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen 1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
J. Kielstra, Drentse boerderij 1233
J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens 1345
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda 1229
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht 1236
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht 1248
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Frans Mandos, Bloemen in tuin 1250
Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR
J.P. Verschuur, Duits landschap 1313
J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen 1325
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen 1327
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw 1361
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur 1258
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen 1210
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie 1222
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR
F. Hoos, Stadsgracht met brug 1234
F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR