47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

11x Venetiaans glaswerk 5506
11x Venetiaans glaswerk
Startprijs 40 EUR
Vergulde karaf, 1940 5562
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 40 EUR
Kunstglazen schaal 5545
Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR
2 Kristallen windlichten 5558
2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR
Kristallen schaal op voet 5559
Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR
4x Kristallen karaffen 5507
4x Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR
4x Glazen miniatuur vazen 5519
4x Glazen miniatuur vazen
Startprijs 60 EUR
2 Bonbonpot met zilverwerk 5521
2 Bonbonpot met zilverwerk
Startprijs 60 EUR
Leerdam glazen schaal 5526
Leerdam glazen schaal
Startprijs 60 EUR
Set glazen kalebassen 5540
Set glazen kalebassen
Startprijs 60 EUR
Lot glazen (19x) 5552
Lot glazen (19x)
Startprijs 60 EUR
Drie Boheemse karaffen 5522
Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR
Antieke schenkkan, 1900 5532
Antieke schenkkan, 1900
Startprijs 70 EUR
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam 5504
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Startprijs 80 EUR
Art Deco lamp 5535
Art Deco lamp
Startprijs 100 EUR
Daum tafellamp 5537
Daum tafellamp
Startprijs 120 EUR
2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Gegraveerd bokaalglas 5566
Gegraveerd bokaalglas
Startprijs 150 EUR
2x Antieke glazen vazen, 1900 5549
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR
Glazen vaas 5505
Glazen vaas
Startprijs 200 EUR
A.D. Copier groene vaas 5516
A.D. Copier groene vaas
Startprijs 350 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse glazen 5517
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Startprijs 500 EUR
Boheems kristallen bokaalglas 5556
Boheems kristallen bokaalglas

30 EUR

6-Delige Moser likeurset 5520
6-Delige Moser likeurset

40 EUR