Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
3147 Resultaten
Lot diverse reclameblikken (9x)
2336
Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 20 EUR
Antieke Societe Ceramique lampenset
6124
Antieke Societe Ceramique lampenset
Startprijs 20 EUR
Antiek Höchst figuur, 1800
6224
Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 20 EUR
5x Japans porselein, 1900
7737
5x Japans porselein, 1900
Startprijs 20 EUR
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
1279
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR
Schiemann, Landschap Lazorotte
1289
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR
Engelse banjo barometer
2171
Engelse banjo barometer
Startprijs 25 EUR
Diverse poststukken
2189
Diverse poststukken
Startprijs 25 EUR
6x Antiquarisch
2227
6x Antiquarisch
Startprijs 25 EUR
Plated klokrand
2228
Plated klokrand
Startprijs 25 EUR
Twee benen gordelknopen
7243
Twee benen gordelknopen
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband en hanger inktvis
882
Zilveren armband en hanger inktvis
Startprijs 30 EUR
Set cloissone sieraden
907
Set cloissone sieraden
Startprijs 30 EUR
Onduid.gesign., Abstract landschap
1296
Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
Wandkandelaar
2071
Wandkandelaar
Startprijs 30 EUR
3x Houten kurken
2235
3x Houten kurken
Startprijs 30 EUR
Antieke Franse pendule, 1900
3646
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 30 EUR
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
6211
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
Startprijs 30 EUR
7x Familie Rose porselein
7739
7x Familie Rose porselein
Startprijs 30 EUR
9x Japans/Chinees porselein
7740
9x Japans/Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Zilveren bijbelslot-armband en broche
742
Zilveren bijbelslot-armband en broche
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren roomlepels
254
2 Zilveren roomlepels
Startprijs 40 EUR
Plated koffieset
276
Plated koffieset
Startprijs 40 EUR
Zilveren roomkom en 3 servetringen
351
Zilveren roomkom en 3 servetringen
Startprijs 40 EUR