Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot 1239
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 80 EUR
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap 1256
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 80 EUR
Keller? Twee jockeys in volle draf 1137
Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR
Fedor van Kregten, Twentse kerk 1141
Fedor van Kregten, Twentse kerk
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Egyptische voorstelling 1159
Onduid. gesign., Egyptische voorstelling
Startprijs 100 EUR
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster 1170
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster
Startprijs 100 EUR
Ton Anconé, Boeren bruiloft 1173
Ton Anconé, Boeren bruiloft
Startprijs 100 EUR
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1183
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling 1188
Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Landschap met figuren 1195
Ongesigneerd, Landschap met figuren
Startprijs 100 EUR
A. Scheringa, Portret geleerde 1200
A. Scheringa, Portret geleerde
Startprijs 100 EUR
Nitsch, Stilleven met appels 1207
Nitsch, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
H. Beogoff, Figuren bij waterbron 1215
H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Startprijs 100 EUR
Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn 1220
Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn
Startprijs 100 EUR
F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk 1225
F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Indonesisch landschap 1231
Onduidelijk, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1260
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startprijs 100 EUR
Prent van de gouden koets 1275
Prent van de gouden koets
Startprijs 100 EUR
B. Keus?, Hollands riviergezicht 1280
B. Keus?, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw 1282
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Startprijs 100 EUR
2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee 1295
2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee
Startprijs 100 EUR
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen 1328
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof 1329
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof
Startprijs 100 EUR
G. Corneille, Duif bij zon (Unique) 1343
G. Corneille, Duif bij zon (Unique)
Startprijs 100 EUR