Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees schilderij, Hoogwaardigheidsbekleders
Resultaat: 150 EUR

Chinese School. Vijf hoogwaardigheidsbekleders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen beeld
Resultaat: 150 EUR

Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.

Vijf antieke netsukes van been
Resultaat: 150 EUR

Vijf antieke Japanse been gesneden netsukes. Divers. Signaturen. Afmeting: 5 - 6 cm In goede staat.

4 Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes. Divers. 1x Chicken cup. 1x Familie Rose, figuren + bodemmerk, haarlijnen. 1x Queng Lung. 1x Kantonees, circa 1800, oor gelijmd. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In redelijke staa...

Grote Satsuma dekselvaas Ø 40 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese keizer
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees Imari Bord
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Imari kop en schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinese capucine kop en schotels (6x)
Resultaat: 160 EUR

Zes stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kopjes met floraal decor. Alle kopjes haarlijn + beide schotels ook. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vaas
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit gelijmd. Afmeting: H 6 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x Figuren in landschap met spelende zotjes decor, vier tekens bodemmerk Kang Xi, haarlijn. 1x Floraal bord, goed. Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl kom
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met bruin glazuur en floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kleine Chinese vaasjes
Resultaat: 170 EUR

Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Resultaat: 170 EUR

Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Divers. Floraal. Twee kopjes chip, rest goed. Afmeting: Ø 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porseleinen kop en schotels
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje ha...

Chinese wierookbrander
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.