Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees schilderij, Hoogwaardigheidsbekleders 7426
Chinees schilderij, Hoogwaardigheidsbekleders

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees verguld bronzen beeld 7435
Chinees verguld bronzen beeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vijf antieke netsukes van been 7438
Vijf antieke netsukes van been

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Chinese kopjes 7470
4 Chinese kopjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Satsuma dekselvaas Ø 40 cm. 7600
Grote Satsuma dekselvaas Ø 40 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelwachters 7698
2x Antieke Chinese tempelwachters

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese keizer 7709
Chinese keizer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees Imari Bord 7201
Chinees Imari Bord

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee Imari kop en schotels 7069
Twee Imari kop en schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot Chinese capucine kop en schotels (6x) 7146
Lot Chinese capucine kop en schotels (6x)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Queng Lung vaas 7167
18e Eeuwse Chinese Queng Lung vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi trekpot 7581
Chinese Kang Xi trekpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7661
Chinese gemberpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Groene jade vaas 7333
Groene jade vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7035
2x Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese Sung-stijl kom 7241
Chinese Sung-stijl kom

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7644
Chinese vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 7674
Chinese schenkkan

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Kleine Chinese vaasjes 7695
6x Kleine Chinese vaasjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (10x) 7743
Lot Chinees porselein (10x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7153
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7504
Chinese gemberpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porseleinen kop en schotels 7653
Lot Chinees porseleinen kop en schotels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7459
Chinese wierookbrander

Resultaat:

170 EUR