Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil bord (terracotta) 6010
Jugendstil bord (terracotta)
Startprijs 150 EUR
Servies met zilverwerk 6011
Servies met zilverwerk
Startprijs 150 EUR
Tegeltableau 6067
Tegeltableau
Startprijs 150 EUR
5x Bierpullen (divers) 6143
5x Bierpullen (divers)
Startprijs 150 EUR
4x Porseleinen vogels 6162
4x Porseleinen vogels
Startprijs 150 EUR
3x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm. 6206
3x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm. 6207
5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR
K.P.M.  sauskom + lepel 6157
K.P.M. sauskom + lepel
Startprijs 160 EUR
4-Delig rookstel van plateel, 1915 6134
4-Delig rookstel van plateel, 1915
Startprijs 200 EUR
Antieke reservisten bierpul 6156
Antieke reservisten bierpul
Startprijs 200 EUR
6x Meissen borden 6171
6x Meissen borden
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Meissen schotel 6202
18e Eeuwse Meissen schotel
Startprijs 200 EUR
Porseleinen figurengroep 6081
Porseleinen figurengroep
Startprijs 240 EUR
8x Diverse pors. figuren 6046
8x Diverse pors. figuren
Startprijs 250 EUR
2x Delftse schalen Ø 20 cm. 6056
2x Delftse schalen Ø 20 cm.
Startprijs 250 EUR
Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies 6037
Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies
Startprijs 300 EUR
3x Tegels 6069
3x Tegels
Startprijs 300 EUR
Breetvelt vaas 6141
Breetvelt vaas
Startprijs 400 EUR
5-Delig Delfts kaststel (van Duijn) 6104
5-Delig Delfts kaststel (van Duijn)
Startprijs 450 EUR
Zeldzame Delftse tabakspot 6024
Zeldzame Delftse tabakspot
Startprijs 1.000 EUR
Delftse wandplaquette 6025
Delftse wandplaquette
Startprijs 1.500 EUR
Vier zeldzame apothekerspotten 6073
Vier zeldzame apothekerspotten
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Porseleinen plaquette in lijst 6033
Porseleinen plaquette in lijst

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Arnhems' platelen kan 6127
Arnhems' platelen kan

Resultaat:

35 EUR